Портал Українського Націоналіста

Субота, 11 липня 2020

Ти мав 5 років, аби розігнати цю мішуру. Хто призначив свого кума – бездара, проститутку політичну – генеральним прокурором? Я? Ні. Хто зігнув об коліно закон і змінив його у Верховній Раді. Що ж тепер нарікати на професійний рівень генпрокурорши Венедіктової?

Семенченко жорстко відповів на розмову Порошенка та Путіна. Слів не підбирав.

Івано-Франківське обласне телебачення «Галичина»

Івано-Франківське обласне телебачення «Галичина»

Він належить до найвидатніших постатей національно-визвольної боротьби 30-50-х років минулого століття і став символом героїчної боротьби за Українську Суверенну Соборну державу.

Кубанські козаки. А вже літ двісті... — Документальний фільм розповідає про історію переселення запорізьких козаків на Кубань, про ґеноцид українців в Росії.

Канал 402

Боевики под руководством начальника департамента по борьбе с наркотиками МВД Украины Ильи Кивы штурмуют позиции "Правого сектора" и крымских татар на границе с Крымом.

23 августа 1939 года главами ведомств по иностранным делам Германии и Советского Союза был подписан договор о ненападении.

Ян Птах, композитор і співак. Пісня присвячена дітям, у яких загинули батьки в російсько-українській війні, захищаючи рідну Вітчизну.

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020