Портал Українського Націоналіста

Вівторок, 18 січня 2022

Слова Вікторії Шевчук, музика Ігоря Єфімчука, оранжування Олексія Мосійчука. Христос Рождається! Славімо його!

Людина, яка вражає. Ворогів - зі зброї. А ТСН - своїми подвигами на фронті. Бієць з позивним "Да Вінчі" в гостях. Розпитаємо Дмитра про його Новий рік за межами фронту, про його вовка, про мрії дитинства і про кохання.

Відкриття Дзвону Памяті за всіма хто воював і нині воює за Україну, хто склав своє життя на Вівтар України.. Дякую Голові Івано-Франківської ОДА Світлані Онищук за їх Чин в пам'ять про Героїв та за особисте запрошення на відкриття Дзвону Памяті...

Голова ОУН Віталій Цапович в найстарішій бібліотеці Івано-Франківська, яка працює з 1954 року... А пані Оля Кирста працює тут із 70 років XX століття.... Згадали про 113 років Степана Бандери та Рік УПА на Прикарпатті.

Нещодавно вони повернулись з 8-місячної ротації на війні. Нині-вдома з рідними чекають свят. А вже невдовзі знову візьмуть у руки зброю. Як живе 10 гірсько-штурмова бригада між виїздами на схід?

Донецький мільярдер Ринат Ахметов своєї запаморочливої кар'єрою - від карткового шулера до найвпливовішого олігарха Східної Європи - зобов'язаний екс-президенту України Леоніду Кучми.

Інтерв'ю з д-ром Анатолієм Бедрієм 20 жовтня 1984 р. в Мюнхені на кладовищі Вальдфрідгоф, де відбувалися пам'ятні заходи до 25 річниці від дня загибелі Провідника ОУН Степана Бандери.

Інтерв'ю з Петром Дужим - українським революціонером-підпільником, політв'язнем, кол. референтом пропаганди ОУН, співредактором і редактором видань ОУН і УПА, членом Проводу ОУН.

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020