Портал Українського Націоналіста

Четвер, 22 серпня 2019

Дорогі друзі та побратими! 14 жовтня вшановуємо Свято Покрови, яке також є Святом Збройних Сил, Українського Козацтва та УПА! Шлемо найщиріші вітання всім хто зі зброєю в руках воював і нині воює за Україну!

Схиляємо голови перед пам'яттю полеглих Героїв! Згадуємо в молитві Небесну Сотню! Заповіт Борців і Героїв ще не здійснено. Омріяної сповна Самостійної та Соборної Держави із чесною і справедливою українською владою - немає!

Що треба зробити, аби втілити в життя заповіти Героїв, здобути справжню Україну? Треба відновити УПА! Тимпаче що демобілізації УПА ніхто не оголошував. Хто і як це зробить? Хто стане новою УПА? Новою УПА стане увесь український народ, всі ми справжні націоналісти, якщо піднімемося проти всіх  тих хто руйнує Україну та нищить наш народ.

Ми всі, свідомі українці є тією новою УПА треба лише це усвідомити. Та перейти до дії! А сьогодні, на Покрову вітаємо всіх сивочолих комбатантів УПА та підпільників ОУН! Вітаємо також всіх наших побратимів, які на Покрову 1990 року відкривали перший в Україні пам'ятник Степану Бандері біля його отчого порогу в Старому Угринові!

Дорогий Український Народе!

Єднайся в лавах ОУН! Гартуй нескорений бандерівський дух! Винищуй всіх зовнішніх і внутрішніх ворогів! Честь і Слава Героям України  - Провіднику ОУН Степану Бандері та Головнокомандувачу УПА Роману Шухевичу! Тільки зброя дасть нам волю!

Слава Україні!
Героям Слава!

Слава Нації!
Смерть ворогам!
Смерть кацапам!

Голова Головного Проводу ОУН
Віталій Цапович

Голова редакційної колегії часопису та інтернет-порталу Нескорена Нація
Максим Рубан

Почесний Голова ОУН 
Ілля Сливінський

Авторські публікації

Газета «Нескорена Нація»

№1 (290)

Січень 2019