Портал Українського Націоналіста

Субота, 10 квітня 2021

4-6 жовтня у Львові відбуватиметься фестиваль, що підтримує здоровий та активний спосіб життя. Грінстрім-парк фест – це ініціатива Львівської міської громадської організації «Студентський Клуб «Гілель».

Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради. За задумом організаторів, фестиваль має привернути увагу молоді до здорового та активного способу життя. Крім того, у задумах організаторів – репрезентувати Львів як місто, що дбає про здорове майбутнє мешканців.

Розпочнеться GREENSTREAM-PARK Fest біля Порохової вежі 4 жовтня о 12.00. Протягом трьох днів там відбуватимуться різноманітні заходи, буде тир (дартс), батути, армреслінг, капуеро, STREET WORKOUT, інтерактивні шахи, оutdoor training – командні змагання. Тут кожен зможе чомусь навчитись і продемонструвати себе.

У п’ятницю, 4 жовтня, передбачена також і вечірня локація – Бернарден-Гарднер (вул. Валова, 18). Там запланований концерт: виступи музичних гуртів, фаєр-шоу, світлове шоу.

Нагадаємо, нещодавно у Львові завершився Ярмарок спорту. Заходи ярмарку відвідало 15 тис. осіб.

Ярмарок спорту відвідали зірки спорту: абсолютна чемпіонка світу з художньої гімнастики Анна Безсонова, яка і відкривала цей захід, чемпіонка світу з кікбоксингу Олена Овчиннікова, триразова призерка Олімпійських ігор з веслування на байдарці Інна Осипенко-Радомська, стронгмен та володар трьох світових рекордів Сергій Конюшок.

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020