Портал Українського Націоналіста

Вівторок, 10 грудня 2019

Режим бандократії заливає кров’ю Україну. Події останніх днів показують, що головний головоріз Янукович не перед чим не зупиниться.

Сьогодні вся надія лише на масовий підйом людей, передусім киян. Політичним силам, які є проти режиму бандократії слід забути про суперечки, конкуренцію та взаємопоборювання і спільним фронтом боронити незалежність України.

Ігри в демократію завершені. В державі панує бандитська хунта головорізів та душогубів для котрих наш народ є головним ворогом. Тому в боротьбі з хунтою дозволені всі методи й засоби.

ОУН вітає ліквідацію залишків каральних органів НКВД-КГБ в особі СБУ на терито-рії Івано-Франківської області. Це мало би відбутися ще після проголошенння Незалежності в 1991 році.

Сьогодні найголовніше організуватися і зкоординувати дії для довготривалого протистояння владі та силовикам. Слід розпочати роботу з армією, вести пропаганду серед військових, міліції щодо їх збройного виступу проти Януковича.

На жаль український політикум виявився не готовий до силового розвитку подій, до того, що проти народу влада примінить зброю та буде масово вбивати українців. Не виключаємо, що в Україні може повторитися Лівійський варіант. Очевидно, що Януковича від народного гніву вже ніщо не врятує. За всіма цими кривавими подіями виразно простежується слід Росії та її президента Путіна та спецслужб РФ.

Нам сьогодні, як ніколи необхідна згуртованість та єдність. Політикам слід забути про власні амбіції та вибори, а рятувати Україну!

Потреба сучасної політичної доби — відкинути байдужість і зневіру та робити все можливе для усунення банди від влади. Кров полеглих Героїв, невинно знищених та закатованих бандою Януковича кличе нас до помсти і кари, аби ворога раз і назавжди було знищено.

Головний Провід ОУН

Газета «Нескорена Нація»

№2 (291)

Жовтень 2019