Портал Українського Націоналіста

Вівторок, 10 грудня 2019

Знаю, як треба діяти

Якби не бойові дії Правого Сектора на вулиці Грушевського в Києві, якби не полеглі новітні Герої України, які воювали проти бандформувань "Беркуту", діючий режим внутрішньої окупації ніколи би не пішов на переговори з парламентською опозицією та тактичні поступки.

На жаль, Народна рада в Києві та на місцях не змогла перебрати на себе всю повноту влади, звернутися передусім до військових та відсторонити від влади головного бандита - Януковича.

В діяльності окремих Народних рад на місцях доходило до абсурду, що межує зі зрадою. Пропонувалося скопом включати туди всіх бажаючих депутатів місцевих рад навіть тих, що постійно співпрацювали з ПР, колиш¬ніх членів КПСС, тощо. Далі взагалі трагікомедія. Так на Івано-Франківщині Народна рада стала дорадчим органом при Облраді. Що вирішує і які повноваження має

Народна рада в такому випадку? Це щось подібне на численні бутафор¬ські громадські ради при Івано-Франківській ОДА, серед яких і створена з пенсіонерів та дилетантів громадська рада по боротьбі з корупцією при ОДА, очолювана пенсіонером агропромислового комплексу Тинкованом.

Після відставки Азарова, який наразі втік до Австрії, розпочалися торги у Верховній Раді щодо нового уряду. Яценюк, Порошенко чи Арбузов претендують очолити новий уряд. Чи за це гинули та були катовані бандократією кращі сини України?

Будь-який уряд при Президенті Януковичі буде антинародним. Створення парламен¬тської комісії про зміну Конституції може затягнути процес цієї зміни на довгий час...

Парламентська опозиція, прозвана в народі "ТриТушкі", відмовила Правому Сектору в участі в переговорах з владою, як третій стороні. Правого Сектора бояться і влада, і опозиція...

Сутичка між "Свободою" і "Спільною Справою" за приміщення Міністерства Агропрому в Києві, спроба "Свободи" витіснити протестувальників з Львівської ОДА викликають багато запитань, відповіді на які напевно відомі багатьом, передусім користувачам соцмереж.

Чи має якась політична сила право приватизувати Майдан? Чи звільнять обл-держадміністрації протестувальники, якщо парламентська опозиція домовиться з владою?

Народ настрояний рішуче. Тим часом в парламенських опозиціонерів "ТриТушок" та майстра політичних торгів, "любого друга" Ющенка і міністра в уряді Азарова Порошенка свої плани...

Не менш сумнівну гру ведуть, ще двоє "любих друзів" Юща. Це права рука Яценюка Микола Мартиненко та Давід Жванія, про якого кажуть "і вашим, і нашим".
Їх цікавить власне політичне і фінансове майбутнє, а не національно-визвольна революція.

Що робити? Як діяти нам з вами? Передусім не зачаровуватися і не розчаровуватися. Вірити в Бога і Україну, а не в лукавих депутатів.

Організовуватися і гуртуватися навколо Правого Сектора в протестних акціях. Дуже пильно придивлятися до вождів на місцях, бо Івано-Франківчанам вже відома ситуація з Колковським і Гаркотом. Хто привів одного в депутати, а іншого на високу хабарницьку посаду? Хто за це відповідатиме? Ті, хто мав би понес¬ти відповідальність зараз кричать на Франківському Майдані, намагаються моно-полізувати його. На цю тему Нескорена Нація зібрала унікальні документи і матеріали, які незабаром будуть оприлюднені та викличуть ефект, як сказав би Азаров "бімби"!

Справжня люстрація в Україні так і не проведена. Ті, хто на виборах до ВР в 2012 році найгучніше про неї кричав замовкли, бо самі мзі своїми "Орлицями", "Пупсами" і "Мордами" підпадають першими під люстрацію!

Тому то, що ми постійно на цьому наголошуємо, ще від 1990 року коли ми ОУНівці, а тоді лідери СНУМ / Спілки Націоналістичної Української Молоді/ були іні¬ціаторами відкриття двох перших пам’ятників Герою України Степану Бандері біля його отчого порогу в Старому Угринові, ще від тоді як наш ідейний батько багатолітній в’язень комуністичних тюрем і таборів Іван Кандиба вивів в 1993 році з підпілля ОУН,заснував Нескорену Націю – наголошуємо повне очищення України від колишніх комуністів, кагебістів, перешиванців.

Тому, поваливши бандократію Януковича ,не маємо допустити, щоб так сталося, як в 2005 році коли на зміну Кучмі прийшов Ющенко, але банда перелицювалася і залишилася при кориті, а олігархія грабувала й далі Україну.

Лише дійсно українська Україна, справдедлива держава з пануванням українцями на власній землі є нашим дороговказом.

Тарас Драбчук, Голова Івано-Франківської міської ОУН

Газета «Нескорена Нація»

№2 (291)

Жовтень 2019