Портал Українського Націоналіста

Вівторок, 10 грудня 2019

Так звані лідери «об'єднаної опозиції» своєю бездіяльністтю, пустопорожніми обіцянками та брехливою демагогією остаточно втратили довіру народу. Українці повстали і першим етапом цього повстання є події в Києві на вулиці Грушевського.

Сучасна українська молодь, передусім «Правий Сектор», як колись Герої Крут, сам на сам опинилася в горнилі битви з ворогом. Тепер — це «Беркут», який є оплотом антинародного режиму Януковича.

Організація Українських Націоналістів, кістяк котрої складають випробувані ще в 1990-91 роках у виборюванні Української Незалежності патріоти, згуртовані свого часу політв’язнем комуністичних тюрем і таборів з 26-річним «стажем» Іваном Кандибою, всеціло підтримує революційний виступ української молоді на вулиці Грушевського в Києві та передусім активістів «Правого Сектора».
Слід припинити безглузде стояння на Майдані, «танцюльки», торги з владою та перестати слухати псевдонаціоналістів «Тягнибаксів», що за гроші небезвідомих «Пупса» і «Морди», керованих Клюєвим, ведуть манівцями націоналістичний рух.

Закликаємо всі молодіжні організації, активістів всіх патріотичних партій /не зважаючи на позицію лідерів/ приєднуватися до Національної Революції. Яка користь з пусопорожніх балачок на сесіях окремих обласних рад, їх заяв про ліквідацію ОДА, коли цього ніхто не слухає і не виконує.

В бандерівському Івано-Франківську єдиними людьми, що на практиці намагалися реалізувати гасло «Банду геть» і видворити її з ОДА були Андрій Подільський та Віктор Неміш, останньому зараз бандоохоронці шиють кримінальну справу, а захистити Неміша обов’язок всіх націоналістів.

22 січня виповнюється 95-років Дня Злуки УНР і ЗУНР — День Соборності України. Події тієї доби і сьогодення автентичні. Відсутність гідного національного проводу, розпорошенність, таврування справжніх націоналістів різногатунковими політичними хамелеонами.

Україна не пробачить нам слимачковість духу, опертя на фальшивих лідерчуків, роз'єднаність рядових бійців знизу — членів різноманітних націоналістичних угруповань. Згодом ОУН відзначатиме своє 85-річчя. Нам і сьогодні потрібен новий Євген Коновалець, який зможе об’єднати усіх справжніх патріотів та повести їх до бою проти проросійської хунти, що утвердилася в Україні.

Дорогі Друзі, керівництво ОУН розпочинає широку пропагандивну та мобілізаційну кампанію на утвердження вищезазначеного плану дій, а члени Головного Проводу ОУН, актив ОУН зі Львова і Івано-Франківська вирушає до Києва з метою безпосередньої участі в революційних діях.

Банду геть! Слава Україні!

Головний Провід ОУН 21 січня 2014 року

Газета «Нескорена Нація»

№2 (291)

Жовтень 2019