Портал Українського Націоналіста

Субота, 10 квітня 2021

27 вересня в Київському міському Будинку вчителя відбувся круглий стіл на тему «Національна демократія: погляд у майбутнє». В заході взяли участь понад 100 делегатів з усієї України, народні депутати з партії «За Україну!», громадські діячі тощо.

Захід відкрив виступ голови партії «За Україну!» В’ячеслава Кириленка, який розповів про засади національної демократії і визначив її завдання в процесі становлення української державності: «Для нинішньої влади ідеалом України є країна без національного наповнення, Україна без людей, які позиціонують себе українцями. Наповнити Україну національним змістом, зберегти суверенітет, кордони, інтереси держави на міжнародному рівні – це і є завдання національної демократії», – зазначив депутат.

«Демократія – це відповідальність. Хто має брати відповідальність за розвиток країни? Кожен з нас. Всі ми, хто працює над становленням Українського Світу, має запам’ятати і засвоїти гасло: «Хто як не ми, хто як не я!». Завдання побудови Українського Світу є складним для виконання без допомоги громадських структур, без української молоді. Тому ми маємо посприяти нашій молоді, яка незабаром стане виконавцем тих завдань, які ставить перед собою національна демократія», – продовжив тему своїм виступом Голова ОУН (б) Стефан Романів.

До підтримки вільних ЗМІ, громадських організацій, місцевих громад закликав народний депутат Олег Медуниця: «Онова демократичного ладу – це вільні люди, які не бояться об’єднуватися в організації, партії, боротися проти свавілля чиновників і правоохоронців, не бояться переслідувань за свою позицію. Національна демократія буде спиратися на цих людей, хоча цьому зараз і заважає жорстка вертикаль влади», – повідомив Олег Медуниця.

На думку Медуниці, ідеї, що об’єднують націоналізм і національну демократію, – це і є погляд у майбутнє. А над втіленням тих ідей мають працювати ті, хто вважає себе вільними людьми. «Нові, молоді, вільні, активні люди мають бути репрезентантами нашої позиції і втілювати національні ідеї», – додав нардеп.

Над проектами реалізації цих ідей учасники круглого столу працювали вже в секціях – політичній, економічній та соціальній. Напрацювання секцій мають лягти в основу плану дій щодо утвердження національної ідеї на теренах України, нових законопроектів тощо.

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020