Портал Українського Націоналіста

Понеділок, 15 липня 2019

«Ідея без діла — мертва» таке гасло було на підпільній газеті УВО «Сурма» в 20-х роках минулого століття. Ще тоді націоналісти на чолі з Євгеном Коновальцем, котрий очолював предтечу ОУН Українську Військову Організацію добре розуміли, що декларування самої національної ідеї замало. Потрібен чин — конкретна справа на втілення цієї ідеї в життя.

В наш час декларується чимало хороших і конструктивних ідей.Але до їх втілення конкретними справами не доходить. Мова про те все за що боровся Майдан. Передусім боротьбу з корупцією, злодійством та брехнею на державному рівні. Сьогодні є очевидним,що чимало злочинців доби Януковича і Кучми перефарбувалися і далі підточують зсередини державний організм. Народ кинутий напризволяще. На виживання. Через галопуючий ріст цін більшість українців стали жебраками.

Чому після Майдану та ніби-то перемоги Революції Гідності далі панують негідники? Чи ці негідники візьмуть верх на наступних місцевих виборах? До прикладу в славному бандерівському Івано-Франківську міська влада в передчутті свого кінця розпродує землі, підіймає ціни на проїзд в смердючих міських маршрутках з вічно прокуреними хамами водіями? Адже власники маршруток і без того мають надприбутки.

Місто хаотично забудовують і нищать при попередніх та при діючому меру, які ідентифікують себе, як патріоти. А сформована теж ніби-то патріотами більшість в міській раді перетворилася на доїльний апарат, яким доять мільйони з доморощених мініолігархів розпродуючи останнім все, що ще можна продати в Івано-Франківську. Тому націоналісти мають покласти край пануванню різнокольорових псевдопатріотів-хабарників.

Слід безупинно пропагувати та втілювати в життя ідеї люстрації та очищення влади від всіх без винятку політичних гешефтярів. Бо перед виборами,особливо місцевими патріотизм і націоналізм стають привабливою обгорткою для різногатункових містечкових корумпованих кланів. Не за те вмирали Герої Небесної Сотні, аби прикрившись їх іменем та словом «Майдан» різношерсті перешиванці знову засіли в місцевих радах і обкрадали людей.

На Галичині в деяких місцевих радах шароварні близнюки Партії Регіонів своїм злодійством та дискредитацією й профанацією українських національних святинь вже давно заслужили собі кару смерті. Подібно, як в 40-х роках ХХ століття за наказом Головнокомандувача УПА Романа Шухевича винищувалися зрадники і провокатори. За чесну і справедливу Україну покладено мільйони життів українців в різні періоди національно-визвольної боротьби. І цей заповіт полеглих Героїв та Лицарів Нації буде втілено в життя. І нікому не буде дозволено спекулювати національними святошами для своїх вузькопартійних чи кланових інтересів.

Гуртуються вже сили! Слова нашого Гімну «...запануєм і ми браття у своїй сторонці» ми реалізуємо сповна. Дорогі друзі! Війна з кацапами та злидні, які є сьогодні в Україні не мають привести до того, аби ми не завершили внутрішнє очищення України. Бо Україна у нас одна. Здолаємо внутрішнього ворога — корупцію, брехню і несправедливість, легше буде воювати з одвічними зовнішнім ворогом Москвою. І в цьому допоможе нам Бог!

Інформаційна служба ОУН

Авторські публікації

Газета «Нескорена Нація»

№1 (290)

Січень 2019