Портал Українського Націоналіста

П'ятниця, 19 липня 2019

Телепростір каналу Інтер, а також сателітних йому каналів заполонила цікава реклама. З якої випливає, що пан Фірташ хоче відроджувати Україну (ним і його паханом Януковичем обікрадену і понищену) для цього у Відні було скликано Економічний форум за участі маргінальних політиків Заходу та української політичної проститутки Леоніда Макаровича Кравчука, що за гроші всім підспівував — Медведчуку, Кучмі, Юлі, Януковичу і т.д., а в будучність свою Президентом України здав ядерну зброю та створив Автономію в Криму.

Послання з телеекранів каналів підконтрольних Льовочкіну і Фірташу, а також Пінчуку та Кучмі звучить привабливо для "лохоторату" на фоні військових дій та галопуючої економічної кризи до якої пани Льовочкін і Фірташ мають пряме відношення.

Брешуть фарисеї. Як завжди — брешуть. І народ тримають за дурних. Казали, що Фірташ сидить в тюрмі у Відні. А "фіг вам" — він шикує і процвітає на вкрадені в Українців гроші. Цивілізована Європа його не чіпає. Дозволяє йому проводити різні форуми. В парламенті кишеньковий опозиціонер-блазень Ляшко імітує опозиційність. Подібно, як це свого часу робила Вітренчиха.

Чогось не чути голосу чесних журналістів та парламентських націоналістів (імітаторів) [від Свободи їх є аж шість штук у ВР]. Ціхо-ша. Невольно панове професійні пиздуни чіпати Фірташа.

Дорогі друзі, читачі Нескореної Нації. Деколи нам докоряють за нецензурну та радикальну риторику. Але серце і душа не витримують тої брехні та лицемірства, яке панує в нашому суспільстві. Що ж цьому протиставити? Жорстку і невигідну правду. Радикальний націоналізм та організувати національний моноліт, який знищить фарисеїв та внутрішніх окупантів, що є виразниками та п'ятою колоною зовнішнього Кремлівського окупанта. Тим монолітом в останні десятиліття була і є ОУН.

Виразник волі простого народу, а не олігахів. Не зторгована з парламентськими кланами. Провладними і опозиційними бандитами. Тому викривати і нищити ворогів і перешиванців наше головне завдання. Інакше для чого стояв Майдан і загинули Герої Небесної Сотні?

Інформаційна служба ОУН

Фарисеї

Авторські публікації

Газета «Нескорена Нація»

№1 (290)

Січень 2019