Портал Українського Націоналіста

П'ятниця, 19 липня 2019

Вшановуючи Тараса Григоровича Шевченка — Українського Національного Пророка, Великого Кобзаря замало лише покладати квіти до його пам'ятників чи цитувати його поезію.

Потрібно втілювати в життя, в національне державотворення його заповіти, його звернення до прийдешніх поколінь. Його слова та думки це набої, які луплять ворогів та перешиванців-хохлів-малоросів!

«Як понесе кров ворожу у синєє море...» Це адресовано нам. Щоб прокляті кацапи, путінські виродки захлинулися власною кров'ю і московський агресор не топтав рідну землю.

«А ми дивились і мовчали, і мовчки чухали чуби...» Це щоб ми не були німими і підлими рабами власть імущих, а самі творили свою долю.

Таких глибоких думок Великого Кобзаря, о є нині нашими духовними набоями — безліч.Чи зможемо жити і боротися згідно Шевченкових заповітів, закликів та почувань? Тому маємо пам'ятати, що слова мають породжувати вчинки, конкретні справи, а справи породжують результати.

«Свою Україну любіть. Любіть її во время люте в останню тяжкую минуту про Неї Господа моліть...» Час сьогодні справді лютий. Окупанти зовнішні і внутрішні лютують на нашій землі.

Але разом із Кобзаревим Словом підкріпленим зброєю та нашою непоступливісттю та відвагою здолаємо ворогів. Побудуємо таку Україну, яку мріяв бачити Тарас Шевченко. «І на оновленій землі врага не буде супостата...»

Інформаційна служба ОУН

Авторські публікації

Газета «Нескорена Нація»

№1 (290)

Січень 2019