Портал Українського Націоналіста

Понеділок, 15 липня 2019

Надія Савченко довготривало голодує в Московській тюрмі.Світ спостерігає величезну мужність, незламність та нескореність, непохитність у відстоюванні своєї позиції — позиції на збереження волі та незалежності від кацапстану рідної України.

Кацапи не очікували такого розвитку подій. Вони розраховували залякати та зламати українку. Але історія знає приклади нечуваної відваги і самопожертви українських жінок. Ольга Басарабова, Софія Галечко, Олена Теліга — жінки, що склали своє життя на вівтар Вітчизни і таких тисячі.

Надія Савченко — це сьогодні передовий рубіж духовного опору кацапам. Вона одна вартує сотні паркетних генералів та парламентських пустозвонів. Тому, коли ми сьогодні нарікаємо на Україну то маємо згадати Надію Савченко. А їй легко?

Нажаль у Верховній Раді тільки прикриваються авторитетом Надії в народі та світовому суспільстві. Реальних кроків на її визволення не видно. Сьогодні вона самостійно тримає оборону проти найстрашнішого режиму світу — путінського фашизму. Реалії Україно-Російської війни свідчать, що Путін ні з чим не рахується.

То чому би нашим спецслужбам не захопити когось із путінських «бонз», приміром Медведчука і не виміняти на Надію Савченко. Знавці таємних операцій стверджують, що способи визволити Надію є. Потрібна лише воля нашої влади та тиск на владу громади, аби наша Надія — Герой України була на волі та на рідній землі. А може діючі політики бояться бачити її у ВР, щоб вона не затьмарила собою існуючу парламентську політичну шпану? Але це вже тема зовсім іншої публікації.

Інформаційна служба ОУН

Нескорена Надія — символ  українського духу, незламності та самопосвяти

Авторські публікації

Газета «Нескорена Нація»

№1 (290)

Січень 2019