Портал Українського Націоналіста

Понеділок, 15 липня 2019

Український народе! Друзі та побратими націоналісти! 5 березня минає 65 років, як під містечком Білогорща на Львівщині у нерівному бою з московсько-большевицькими окупантами НКВДистами загинув Роман Шухевич.

Ім'я славного командира УПА наводило жах на ворогів України та вселяло надію народові на визволення з-під ворожого гніту та вільне життя. Постать Романа Шухевича уособлює та символізує боротьбу Українського народу за волю і незалежність, незламність і нескореність духу, силу і славу української зброї. Саме Генерал Шухевич вів у бій УПА проти заброд-чужинців, ненависних нашому народові кацапів та комуністів. Український військовик, що не знав страху та докору сумління у війні з окупантом, він загинув, але не скорився. Його смерть зробила його безсмертним бо Герої не вмирають.

Шухевич і УПА та політичний провід визвольного руху ОУН зробили величезний внесок в здобуття Україною Незалежності. На крові полеглих Героїв в 90-х роках ХХ століття постала формально Незалежна Україна. Цю Незалежність сьогодні утверджують та знову виборюють власним життям українські воїни на Східному Фронті. За Україну, якою її бачив Роман Шухевич віддала життя на Майдані в змаганні з бандою Януковича «Небесна Сотня». Тримаймо гордо прапор визвольного руху очолюваного Генералом Шухевичем.

Командири УПА та Провідники ОУН, беззаперечні Герої України нині незримо присутні на передовій, де український народ б'є кацапів та сепаратистів. Великі сини України Євген Коновалець, Степан Бандера, Роман Шухевич та тисячі їх послідовників — дороговказ нам, нині живим.

Помолімося за Генерала Шухевича, вояків УПА, боївкарів ОУН і тих хто нині, як вони в свій час тримає в руках зброю в обороні України! Ми, як діюче народне покоління, зробимо все, аби заповіт Героїв було виконано — Україна стоятиме, як могутня самостійна і соборна держава!

Будьмо такими, як Роман Шухевич! Слава Україні! Героям Слава!

Голова Проводу ОУН, Віталій Цапович.

Відозва Проводу ОУН і Нескореної Нації на вшанування пам'яті Героя України, Головного командира УПА Романа Шухевича

Авторські публікації

Газета «Нескорена Нація»

№1 (290)

Січень 2019