Портал Українського Націоналіста

Понеділок, 15 липня 2019

Вбивство російського ліберального опозиціонера Нємцова здійснене за особистим наказом Путіна і має на меті залякати росіян перед ймовірними виступами проти режиму. Наступним кроком Кремля став ввід внутрішніх військ РФ до Москви з метою остаточно зтероризувати протипутінську опозицію та рядових громадян.

Терор Путіна здійснюється в традиціях Лєніна-Сталіна і має, як ми вищезазначили за мету посіяти тотальний страх, депресію, паніку серед опонентів,розгубленість та нездатність чинити опір. Все це здійснюється на фоні загострення ситуації на Кавказі та відновлення збройного опору партизанів нескореної Ічкерії. Тому Україні від всього цього не слід чекати нічого доброго. А готуватися до наступу армії РФ на Маріуполь бо зрозуміло, що параноїк Путін маніакально боїться відсторонення від влади та фізичного знищення. Політика Заходу на дипломатичне замирення Кремля дає обернено пропорційні результати.

«Деригента» більшості ПР у колишній ВР Чечетова прибрали бо він знав занадто багато.Як про Януковича, так і про Кучму за часів якого Чечетов очолював Фонд держмайна та проводив мільярдні оборудки по приватизації на користь Пінчука. Аналогії з Кирпою і Кравченком напрошуються самі собою. Не виключаємо подальших самогубств представників колишньої владної верхівки.

А з наближенням місцевих виборів можливі наглі трафунки з екс-губернаторами кучмівсько-януковських часів. Як реагувати Україні на вбивство Путіним Нємцова? Вимагати від світової спільноти повної блокади Росії. Гуртувати навколо Києва поневолені Росією народи в єдиний Антиімперський фронт. Озброювати народ. Любою ціною озброювати Україну всіма видами зброї з-закордону. Дати важке озброєння Добровольчим батальйонам.

Арештувати чільних представників колишньої влади, які є носіями цінної інформації. У відповідь на вбивство Нємцова було б добре, якби українські спецслужби фізично знищили Медведчука. І найголовніше: сьогоднішні патріотичні сили України не згуртовані в єдиний національний моноліт. Їх взаємне очищення та шлях до єднання в консолідовану національну потугу має стати найголовнішою справою сьогодення. Політичні лідери націоналістичних угрупованнь мають забути про амбіції та монополію на любов до України, створити такий політичний кулак, яким була ОУН часів Євгена Коновальця.

Головна битва за Україну ще попереду. Готуймося і гартуймося, бо з нами Бог і Україна.

Інформаційна служба ОУН

Вбивство Нємцова, самогубство Чечетова, плани Кремля і відповідь України.

Авторські публікації

Газета «Нескорена Нація»

№1 (290)

Січень 2019