Портал Українського Націоналіста

Субота, 10 квітня 2021

«І ось ідемо в бою життєвому, тверді й міцні, незламні мов граніт. Бо плач не дав свободи ще нікому, а хто борець, той здобував світ!» Ці слова з Маршу ОУН «Зродились ми великої години!» на сьогодні є головним лейтмотивом діяльності ОУН в сучасній Україні.

Українські націоналісти – головний бойовий авангард Нації добре усвідомлюють потребу безкомпромісної та радикальної боротьби за постання справді Української України.

Тому сьогодні, як ніколи актуальне питання розбудови структурних підрозділів та осередків ОУН по всій території нашої держави.

Саме ОУН з її славною історією, нескореним духом та дієвим, високоідейним членством є тим інструментом, за допомогою якого український народ може розбудувати дійсно національну, а не космополітичну і корумповану державу. Провід ОУН закликає всіх українських патріотів вливатися в лави Організації, бо ніяка інша партія чи громадська структура не замінять ОУН, як в організмі людини не можна замінити серце чимось іншим, так і ОУН ніхто не замінить.

Аби український національний організм був здоровим, аби його не роз’їдав розбрат, чвари, користолюбство, марнославство і мафія, ОУН стоїть на варті і повсякденно є в дієвому державотворчому процесі.

ОУН ніколи не була при владі. Вона нічим себе не скомпрометувала. Адже, скажемо відверто, багато лжепатріотів, які під маскою «найпатріотичніших» структур приходили до влади, передусім на Галичині, злигалися з мафією, пов’язнули в корупції та хабарництві. Люди їх проклинають. Сіється зневіра і розпач. Все це на руку ворогам України. Єдина альтернатива цьому – ОУН.

Берімо приклад з наших Героїв Бандери і Шухевича, з рядових бійців УПА, молодих юнаків і дівчат, які підривали себе гранатами в бункерах і не питали, що я з того буду мати: магазин чи депутатський мандат. Безкорисливе служіння Україні, рідному народові та Господу Богу – це ідеал члена ОУН.

Наша сила в нашій великій національній ідеї, в наших славних попередниках і сучасниках, в нашому народі. Щоденно запитуймо себе: «Що я зробив для України?» Об’єднуймося із тими людьми, які на зорі нашої незалежності відкривали перші пам’ятники Степану Бандері, стояли під кулями большевицьких спецслужб, коли вороги підривали ці пам’ятники, і вистояли, не скорилися і не здалися.

В єдності наша сила і перемога!

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020