Портал Українського Націоналіста

Середа, 23 жовтня 2019

Загинув в бою з російськими агресорами під Дебальцево бригадний генерал армії Ічкерії, учасник двох чеченських воєн, Іса Мунаєв. Єдиний антиросійський фронт поневолених народів сьогодні об'єднує Україну та Ічкерію.

Чеченці гордий та войовничий народ. Вони ніколи не корилися кацапам. І у важкий для України час послідовники славного Джохара Дудаєва прийшли на підмогу українським бійцям. Ця єдність Ічкерії та України посвячена кров'ю великих синів двох братніх народів.

Ми пам'ятаємо Анатолія Лупиноса та Олександра Музичка, які із сотнями українських добровольців воювали в Ічкерії на стороні Джохара Дудаєва. Сьогодні кращі сини Ічкерії віддають своє життя за волю України. Ми знаємо, що вже тисячі бійців Ічкерії їдуть в Україну бити кацапів та кадировців.

Масквабад захлинеться у власній крові. Бо й інші поневолені кацапами народи візьмуть зброю в руки. А сьогодні ми українські націоналісти схиляємо голови перед славною пам'яттю Іси Мунаєва. Хай прийме Аллах світлу душу Великого Воїна. Побратими помстяться за його смерть. Незалежна Ічкерія,ще повстане на руїнах кремля і разом з Незалежною Україною ознаменують нову добу — добу волі та свободи.

Слава Україні та Ічкерії! Смерть Путіну і Кадирову!

Іса Мунаєв — Великий Воїн Нескорених Ічкерії та України

Авторські публікації

Газета «Нескорена Нація»

№2 (291)

Жовтень 2019