Портал Українського Націоналіста

Середа, 23 жовтня 2019

«Не чіпайте Льовочкіна. Він поміг скинути Януковича. Він гуртує проукраїнську частину колишньої ПР. Він насправді за Україну». При таких явних чи завуальованих натяках (щоб пір'я в роті виросло тим хто таке поширює) клан Льовочкіна спокійно панує в Україні.

Працює і далі на масквабад. Контролює значні медіаресурси. Намісник Льовочкіна на Галичині, генерал МВД Олег Сало, має тут цілу мережу «супернаціоналістів» і «радикалів». Ба, навіть деякі громадскі активісти бандерівської Івано-Франківщини їздили на з'їзд Партії Розвитку патронованої Льовочкіним, так би мовити «срубіть капусти».

Та антиукраїнська і відверто падлюча натура сімейства Льовочкіних, як її не ховай пре наверх. Льовочкін встократ небеспечніший свого шефа Януковича бо хитріший і розумніший за зека. Головний ворог Льовочкіна — чесні і правдиві масмедія, що викривають його втаємничені антиукраїнські плани.

Аж тут сестра Юля — дурепа і кагебешна-московська табака бахнула в Європі на захист «Матушкі Росії». Сиділа б ти табако московська та варила «щі с пєльмєнямі», але треба відробляти підтримку путіна. В той час, як народ жертвує на армію останні гривні падлючий клан Льовочкіна жирує. Маріупольська міська рада контрольована соратниками Льовочкіна не голосує за визнання Росії агресором. І це при десятках загиблих від кацапів городян.

Ми все пашталякаємо про люстрацію, олігархів, розборки у владі. Але ж ось він внутрішній ворог. Спрут мафії часів Кучми і Януковича керований Льовочкіним, Бойком, Фірташем. І цей клан треба знищити. Або він разом з путіним зсередини знищить Україну.

І кілька слів особисто Юлії Льовочкіній: Юля — табака ти московська,курва ти і підстилка. Продати би тебе Кадирову чи обміняти на наших полонених вояків. І скільки б ти курво не думала вічно панувати на нашій землі, а кінець тобі буде. Патріоти, порвемо московську табаку Юлію Льовочкіну!

Московська табака

Авторські публікації

Газета «Нескорена Нація»

№2 (291)

Жовтень 2019