Портал Українського Націоналіста

Середа, 23 жовтня 2019

Його ім'я стало символом боротьби та збройного опору московським окупантам. Герой Ічкерії, безстрашний воїн чечнського народу Шаміль Басаєв, одне ім'я якого заставляє тремтіти кацапів. Він не запитував скільки ворогів, і який метод їх винищення буде гуманний, а який ні. Він всіма доступними методами бив проклятих кацапів, путінських собак.

Він вірив в Незалежну Ічкерію. Вірив в свій народ та в Аллаха. Воля і незалежність рідної землі були для Шаміля понад усе. За них він, Воїн з великої літери віддав своє життя. Вдивляючись в світлий образ Нескореного Шаміля ми українці бачимо наших вояків УПА та боївкарів ОУН. Бачимо командирів УПА «Грома» і «Різуна», Героя Чорного Лісу «Гамалію», сотні повстанців, що підривали себе в криївках, аби живими не попасти в руки НКВД.

Будь спокійний Великий Воїн Шаміль Басаєв, твоя справа не пропала намарне. В кривавому бою з московськими агресорами на Сході України українці згадують і тебе.

Встане українське сонце. Згине проклятий кацапстан. Незалежна Україна і Незалежна Ічкерія гордо випрямлять свої плечі на руїнах російської імперії.

Слава, честь і шана Шамілю Басаєву! Будьмо такими, як він!

Нескорений Шаміль

Авторські публікації

Газета «Нескорена Нація»

№2 (291)

Жовтень 2019