Портал Українського Націоналіста

Середа, 23 жовтня 2019

Поки ми вшановуємо полеглих в Донецькому аеропрту, Волновасі та Маріуполі голомозге падло Олесь Бузина очоливши редакцію ахмєтовської газети «Сєгодня» сміється з нас українців, друкує в похабній ахмєтовській газеті публікації терористів ДНР і ЛНР. І при цьому почувається в українському медіапросторі, як риба у воді.

Рівноцінно проти України працюють різногатункові льовочкінсько-пінчуківські-медведчуківські телеканали, ФМ-радіостанції та купа газет і інтернет-ресурсів. Російська попса звучить навіть в бандерівському Івано-Франківську в день трауру за жертвами Маріуполя, а представники найпатріотичнішої мерії пана мера Франєка Віктора Анушкевичуса і «в ус не дують». Інформаційна війна та духовна інтервенція проти України тривають повним ходом.

Згадаємо принагідно, що донедавна гуманітарний блок Уряду Яценюка очолював свободівець та екс-нардеп від міста Івано-Франківська Олександр Сич. Які результати його роботи по декацапізації наших масмедія? Що стало менше російської попси чи серіалів, які вихваляють НКВДистів та російську армію?

Призначення «лисого чорта» і затятого українофоба Бузини редактором одного з центральних друкованих видань стало викликом всьому нашому суспільству. Чи за це стояв Майдан? А може би зіграти у футбол лисою головою Бузини на цьому самому київському Майдані?

Доки ми будемо терпіти плювки в душу нашого народу різногатунковою промосковською поганню? Воювати проти кацапстану потрібно не лише на фронті зі зброєю в руках. А й в повсякденному житті. З такою поганню, як Бузина і його пахан Ахмєтов. Всеочищаючий вогонь національного опору горітиме на руїнах московських холуїв з «Сєгоднє», «Інтеру» та інших інформаційних кремлівських гадюшників!

Грохнути падлу

Авторські публікації

Газета «Нескорена Нація»

№2 (291)

Жовтень 2019