Портал Українського Націоналіста

Середа, 23 жовтня 2019

Те,що сталося в  Маріуполі — свідчення того на що здатний «русскій мір». Кацапстан, на чолі з кривавим виродком путіним, не зупиниться ні перед якими людськими жертвами, ні з чиєї сторони у винищенні українського народу, ліквідації самостійної України та загарбанні наших земель.

В Маріуполі сталося те чого не статися не могло. Хижий оскал масквабаду, різноманітних бандитів сепаратистів з ДНР і ЛНР проявився не вперше. Світ вже забув про збитий над Донбасом "Боїнг". Не звернув увагу на вбиту кацапом вірменську родину. На винищенні кацапами міста і села на Сході України. Як раніше не звертав уваги на Ічкерію чи Грузію.

Гучні заяви про обурення та санкції проти Росії не лякають путіна. Його може налякати тотальний розгром російської армії, перенесення війни на територію РФ, державний переворот та фізичне знищення найближчим оточенням. Для цього нам треба перестати бавитися в АТО, Мінські домовленості, тощо...

Введення воєнного стану, якщо не на всій Україні то бодай на Сході, тотальне озброєння всіх добровольчих батальйонів, оголошення стану війни з РФ, звернення за збройною допомогою до США і НАТО. Про все це говорилося з початку бойових дій на Сході України. Але і влада, і суспільство наївно надіялися, що Росія зупиниться внаслідок санкцій Заходу чи Мінських домовленостей.

Але скажений російський медвідь, сп'янілий від української крові кровожерливо далі дереться по нашій рідній землі. Разом з тим внутрішні суперечки в українській політичній еліті, інтриги і самодурство, перманентні вибори до рад різних рівнів (чого тільки вартий фальшстарт муніципальних виборів в Івано-Франківську, манія обійняти посаду мера міста злодіями та звичайнісінькими придурками, котрі замість того, щоб фінансувати армію тратять сотні тисяч гривень на синюшно-трипальцеві бігборди з «підпільним мером» «Марцином» та обманом про відремонтовані десятки доріг, котрі насправді розбиті — смійтеся кацапи з горепатріотів, а може ці горепатріоти є тайняками ФСБ?) — все це руйнує єдність народу, підточує його віру в перемогу та сіє розбрат, що на руку кацапстану.

Якщо сьогодні не припинимо самоїдство та внутрішнє протистояння, не створимо єдиний військово-політичний кулак, аби вдарити по кацапах — завтра України не буде. Зволікання подібне до смерті. Час діяти.

Пам'ятаєте слова з Маршу ОУН «Зродились ми великої години»:

Доволі нам руїни і незгоди
Не сміє брат на брата йти у бій
Під синьо-жовтим прапором свободи
З'єднаєм весь великий нарід свій!

Вирішальний час настав. Або ми їх, або вони нас. Наша рішучість запорука нашої перемоги!

Україна у вогні

Авторські публікації

Газета «Нескорена Нація»

№2 (291)

Жовтень 2019