Портал Українського Націоналіста

Середа, 23 жовтня 2019

Сила української зброї та українського духу,а головне наші нескорені воїни — Кіборги відстояли честь і волю Нації обороняючи Донецький аеропорт. Багато з них зробили це ціною власного життя. Чимало воїнів поранено, дехто потрапив в полон до ворогів.

Священна війна українського народу проти московських зайд та їх вилупків сепаратистів та терористів лугандонії, схоже, вступає у вирішальну фазу. Скоро будемо вшановувати Героїв битви під Крутами — студентів, які в час визвольної боротьби часів Української Народної Республіки в нерівному бою обороняли Київ від орд московсько-большевицької навали. І тоді, і тепер кращі сини України склали своє життя на її вівтар.

Нам завжди бракувало боєздатної армії та гідного національного проводу. Але в сьогоднішній війні з кацапами зароджується непереможна Українська Армія та гуртується майбутній національний провід. Кіборги — Ангели Охоронці України, честі та гідності Нації, а Донецький аеропорт — Фортеця Нації. І ми з вами не сміємо більше нарікати на Україну. Ставити особисте "я" понад національну справу та гризтися у міжпартійній чи клановій ворожнечі.

Хай замовкнуть політики і депутати. Говорить зброя. Говорять живі та мертві Герої. Говорить Нація. І її слово скріплене зброєю та лютою ненависттю до кацапів буде тверде і страшне. Впаде проклятий масквабад. Встане українське сонце. Весь народ український має нині стати Кіборгами та громити ворогів, допомагати нашим воїнам.

Бо наша свята Україна — мати Героїв кличе нас до історичного чину в ім'я добра та правди, в ім'я прийдешніх поколінь.

Слава Нації! Смерть ворогам!

Віталій Цапович, Голова ОУН

Фортеця Нації

Авторські публікації

Газета «Нескорена Нація»

№2 (291)

Жовтень 2019