Портал Українського Націоналіста

Середа, 23 жовтня 2019

Дорогий український народе! Співвітчизники, друзі та побратими! 22 січня ми відзначатимемо День Соборності України — День Злуки в Єдину Державу Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

В буремні роки великі державні мужі Михайло Грушевський,Симон Петлюра, Євген Коновалець, Євген Петрушевич, Лев Бачинський творили національну Злуку, Єдність і Соборність України підтриману всім народом. 

Але і тоді, і сьогодні Українська Держава є під військовою агресією Росії. Керовані Кремлем сепаратисти хочуть розколоти, розвалити і знищити Україну. Крізь призму десятиліть оглядаючи державотворення та визвольну боротьбу ХХ  століття, а саме часи Центральної Ради, Директорії, Гетьманату ми бачимо, що історія повторюється. Відсутність сильного національного проводу, розвал внутрішнім ворогом української армії, роз'єднання та взаємопоборювання патріотичних сил — це все ті негативи, що діють на руку московським окупантам.

Але сьогодні Україна вже не та. Вона постає крізь згарища руїни, морок окупаційної промосковської влади Януковича. Відроджується і на наших очах міцніє та стає боєздатною українська армія підтримувана цілим народом. Український народ рве пута неволі та єдиним кулаком б'є по зубах російського медведя.

Схід і Захід України сьогодні єдині в прагненні відстояти Соборність і Самостійність України. Українці різного походження, віросповідування єднаються в собоний національний моноліт. Згадуючи добу УНР і ЗУНР маємо згадати основоположника українського націоналізму Миколу Міхновського, який на зорі ХХ сторіччя прорік: «Одна єдина, неподільна Україна, від Сяну по Кавказ». Сам Микола Міхновський вимагав від Президента Михайла Грушевського творити сильну армію та не вірити в «демократичну Росію». Ми і сьогодні бачимо правоту і далекоглядність Миколи Міхновського щодо одвічного ворога України — Росії та її шовіністичного зброду.

Дорогі співвітчизники! Провід ОУН і Нескорена Нація сердечно вітають всіх Вас з Днем Соборності. А в першу чергу наших вояків, що на Сході боронять Соборність і Самостійність зі зброєю в руках, віддаючи своє життя за Україну. Помолімося за наших захисників та за Героїв Небесної Сотні, яка полягла, щоб всі ми жили у вільній та незалежній Україні! Кріпімо єдність і соборність рідної землі та монолітність лав українських націоналістів!

З Днем Соборності Вас! Слава Україні! Героям Слава!

Голова ОУН, Віталій Цапович.

Вітання Проводу ОУН і Нескореної Нації з нагоди Дня Соборності України

Авторські публікації

Газета «Нескорена Нація»

№2 (291)

Жовтень 2019