Портал Українського Націоналіста

Середа, 23 жовтня 2019

Донецький аеропорт став символом українського нескореного духу,завзяття та самопожертви в ім'я України. Українські Кіборги відстоювали, по великому рахунку, не аеропорт. Вони відстоювали нашу національну правду, яка каже, що ми є господарями на рідній землі та нікому не віддамо навіть її клаптика.

Політика перемир'я з російськими окупантами і терористами стала принизливою для України. Кацапи подумали,що вони вже нас здолали. Донецький аеропорт став тією відправною точкою з якої почався український наступ на ворогів. Наступ військовий, мілітарний та наступ духовний.

Ми нескорені, ми не відступатимемо, а наступатимемо на ворога, ми на нашій рідній землі і вона горітиме під ногами у кацапів. Сьогодні,як ніколи відчувається духовна єдність поколінь борців за волю України: славних Гетьманів, козаків та гайдамаків, січових стрільців та воїнів УПА, Українських Героїв Коновальця, Бандери і Шухевича. Їх дух сьогодні витає над Донецьким аеропортом та допомагає українським військовим громити нечисть сепаратистів та кацапів.

Сотні тисяч молитов сьогодні спрямовані до Бога за наших захисників. І ми чітко знаємо, що народ об'єднаний ідеєю національного визволення, ідею любові до Бога і України нікому не здолати.

В ці дні — трагічні та героїчні пишуться золоті сторінки нашої історії. Історії нового буття сповна вільної та самостійної України, омріяної поколіннями українського народу та окропленої кров'ю кращих синів Вітчизни, що склали своє життя на її вівтар!

Дух козаків та гайдамаків, січових стрільців та бійців УПА сьогодні витає над Донецьким аеропортом

Авторські публікації

Газета «Нескорена Нація»

№2 (291)

Жовтень 2019