Портал Українського Націоналіста

Субота, 10 квітня 2021

Спецназівець, який служив в елітних силових відомствах, підполковник “Альфи” Андрій Дубовик заявив, що в 2015 році співробітника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Олега Мужчиля розпорядилися ліквідувати в адміністрації тодішнього президента Петра Порошенка. Про це він розповів у передачі “Конституційна кухня”.

Дубовик вважає, що рядові працівники СБУ, які безпосередньо застрелили чоловіка, не є винними, тому що їх “використовували втемну”.

За його словами, Олег Мужчиль зі своєю групою з трьох осіб був у Києві на конспіративній квартирі, перебуваючи у своїх друзів. Співробітники СБУ увійшли в квартиру без розпізнавальних знаків і будь-якого попередження, на що Мужчиль, як воїн, відреагував відповідно, убивши одного альфовца і поранивши іншого. У відповідь на це СБУшники теж відкрили вогонь і поранили “Лісника”.

Дубовик розповідає, що коли Мужчиль почув, що в квартиру увірвалися саме співробітники СБУ, то кинув зброю і сказав, що здається, попросив, щоб йому викликали швидку допомогу. Після цього альфівці деякий час не розуміли, що далі робити і дзвонили на базу, звідки розпорядилися ліквідувати чоловіка.

При цьому Дубовик каже, що не може назвати ім’я того, хто дав наказ ліквідувати лісника, проте сказав, що на базі СБУ перебував представник адміністрації тодішнього президента Петра Порошенка.

На думку Дубовика, ніякої логіки в ліквідації “Лісника” вже не було, його вбивство є політичним і його причиною могли стати опозиційно-революційні погляди Олега Мужчиля.

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020