Портал Українського Націоналіста

Субота, 10 квітня 2021

Лише декілька днів минуло від того, як під стінами Івано-Франківської ОДА відбувся фейковий мітинг за відставку голови ОДА Бойчука - в минулому сотника Майдану! Його псевдо-активісти, яких збирали за 200 грн з усієї області, пов'язали з Медведчуком. І це наче червона ганчірка мало спрацювати для всіх націоналістичних сил Івано-Франківська. Відповідно, ці сили мали б підтримати "мітингуючих". Але є одне але.

За два дні до мітингу були ще дві акції, де ці ж самі "активісти" блокували ресторан "Cruce de Gustos", що належить місцевим бізнесменам - сім'ї Белзів. Останніх горе-активісти також пов'язали з медведчуком. До цих акцій теж намагалися втягнути як націоналістичні організації краю, так і організації атовців. Але як тільки стало відомо, хто стоїть за цими акціями, ні атовці, ні націоналісти не стали марати свою репутацію, перебуваючи під одними стягами з "антимайданівцями". (Вияаилося, що вони не вимерли разом з мамонтами).

"Активістами" вихідного дня виявилися місцеві рейдери, що не так давно віджали Центральний ринок Івано-Франківська у місцевого підприємця Халаменди. Також ці ж самі хлопці намагалися рейдернути гаражний кооператив "Соколи", але члени кооперативу виявилися проти. Серед них були і місцеві атовці, які не стали миритися зі свавіллям розбійників. Натомість отримали погрози та замахи на здоров'я.


На фото: Мирослав Кальян, поганяло "Патлатий" в момент захоплення Центрального Ринку

 

На фото: Юра Дерехович - особистий виконавець всіх доручень Славіка Кальяна "Патлатого". Керівник охорони Івана Мельника.

 

 

На фото: Ігор Дутка, поганяло "Сухий" - відомий в Івано-Франківську рейдер та рекитир.

 

На фото: Саня Пукіш - ще один рейдер з цієї ж банди. В злочинній ієрархії перебуває на такому ж щаблі, як Сухий та Патлатий.

 

 

На фото: в окулярах Копа, поганяло "Гівновоз". Прославився тим, що блив фекаліями сумнозвісного Олександра Шевченка, чим і заробив авторитет серед своїх "товаришів".

 

На фото: Безушко Мар'ян - організатор "тітушок" в м-ні Пасічна. Учасники акції жаліються, що саме він їм не доплатив обіцяні гроші.

 

 

На фото: Іван Козловський - організатор "тітушок" з Надвірної. Теж не виплатив людям гроші. Мабуть, не дали замовники - через провал акції.

 

На фото: організатори та учасники проплачених акцій протесту.

 

Також для перевірки інформації про згаданих вище підприємців Белзів було проведено неформальну зустріч між представниками різних ветеранських та націоналістичних організацій Прикарпаття. В ході яких виявилося, що Белзи не лише жодним чином не пов'язані з токсичним медведчукам, а займають чітку і досить активну громадянську проукраїнську позицію, допомагають нашим воїнам з перших днів війни з Росією, про що засвідчили на зустрічі керівники ряду ветеранських об'єднань. Також свого часу активно підтримували Майдан та самі були безпосередніми учасниками Революції Гідності. Але не вважають, що про це потрібно всім і кожному розповідати, адже щире добро робиться тихо.

 

На фото: Тарас Белз з другом під стінами ВРУ

 

 

Але на цьому історія не закінчується. У середу 25.03.21 на сторінці "Організація Українських Націоналістів - Орден Української Надії" з'явився дивний допис наступного змісту:

Спочатку ми не розуміли в чому ж тут річ... Знову Белзи, про яких ми вже все з'ясували, знову мертвечук, про якого ми і так все давно знаємо, але тепер ще додалося СБУ та вибори на 87 окрузі... Одразу ж запитання виникли до ОУН, адже саме вони поширюють досить спірну інформацію. Але ОУН не забарилася із відповіддю, а вона була наступною:


"Увага! Спростування! На нашій сторінці було оприлюднено інформацію ніби то брати Белзи готують провокації під час виборів на 87 виборчому окрузі. Така інформація з метою втягнення ОУН в різноманітні чорнопіарні й провокативні акції була оприлюднена одним із адмінів сторінки, без відома керівництва ОУН й передана людьми, які назвали себе "бійцями АТО, унсовцями, громадськими активістами", як згодом з'ясувалося це тітушки від так званого клану Мельника.ОУН приносить вибачення за таку ситуацію. З розмови із Тарасом Белзом з' ясувалося, що останній є на Франківщині, а не в "штабі Медведчука в Києві " та взагалі не причетні до Медведчука, як "розганяють" інформацію в соціальних мережах політичні ошуканці й аферисти, котрі самі пов' язані з Медведчуком та "переводять стрілки" на своїх опонентів.Як з' ясували ОУНівці брати Белзи допомагають нашим військовим на Східному Фронті, мають численні подяки від Збройних Сил та Добробатів, але не афішують цього. Тому деякі подяки ми виставляємо на цій сторінці...Організація Українських Націоналістів постійно виступає за Правду і Чесність, проти взаємного шельмування й поборювання українцями одне одногоза єдність та консолідацію дійсно патріотичних сил.Більш детально про всі події пов'язані з вищезазначеною ситуацією Івано-Франківська обласна ОУН, її офіційні представники виступлять окремо в ЗМІ, зокрема й на місцевих телеканалах!Будьмо мудрі в цей важкий час, вміймо відрізнити правду від брехні, пробачити одне одному особисті образи заради України та перемоги над московітами! А з Медведчуком справді пора давно кінчати!Слава Україні!Героям Слава!"


А в цій ситуації нас вже зацікавило те, яка роль та мотив в цій всій ситуації Мельника, якого згадують ОУНівці в дописі. Копнувши трошки новин в інтернеті ми натрапили на цікаву статтю, яка знаходиться за цим посиланням: https://galychyna.if.ua/2021/03/23/partner-medvedchuka-namagayetsya-styagnuti-borg-z-budivelnoyi-kompaniyi-melnik/

 

На фото: Іван Мельник - Івано-Франківський забудовник, замовник проплачених акцій протесту.

Вона розміщена під гучним заголовком: "Партнер Медведчука намагається стягнути борг з будівельної компанії «Мельник»", а якщо почитати статтю, то можна зрозуміти, що Мельник позичив у Белза гроші, бо вже не мав за що будувати, а тепер тупо не хоче віддавати або не має що віддавати, тому і збирає по Івано-Франківську тітушок, які свого часу були активними "антимайданівцями", і намагається видати їх за щирих патріотів.

Отакий звичайний мотив. Можливо, він лише один із безлічі якихось злочинних мотивів, але це вже покаже час. Ми ж закликаємо людей не вестися на заклики боротьби проти будь-чого, якщо вони лунають з "рейдерських" помийок.

Слава Україні!

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020