Портал Українського Націоналіста

Вівторок, 20 квітня 2021

Дорогий Український Народе! Дорогі друзі та побратими - націоналісти! Організація Українських Націоналістів, Українська Головна Визвольна Рада та Нескорена Нація вітають Вас із 92 річницею об'єднання істинних українських патріотів в єдину, бойову, історично визнану політичну силу Організацію Українських Націоналістів на чолі з Великим Воїном Української Нескореної Нації полковником Євгеном Коновальцем.

Полковник Євген Коновалець - це той національний стрижень та твердиня, яка стала каталізатором єднання патріотів в лавах Української Військової Організації, а відтак Організації Українських Націоналістів. Діяльність ОУН вписана золотими сторінками в історії України. Саме ОУН створила легендарну УПА, а згодом УГВР.

Нині ОУН, активно діє, як бойова й національнозахисна політична сила, величний Орден Української Надії фактичними лідерами, якого є легендарний 94 річний ветеран ОУН і УПА, родина, якого була близькою до родини Степана Бандери, Почесний Голова ОУН Ілля Сливінський та незмінний з 1994 року Голова Головного Проводу ОУН Віталій Цапович, один із засновників в 1990 році Спілки Націоналістичної Української Молоді (СНУМ) та один із ініціаторів відкриття першого пам'ятника Степану Бандері в Старому Угринові рідному селі Степана Бандери у 1990 році. Як нині відомо членами ОУН заприсяженими політв'язнями націоналістами Петром Рубаном та Петром Хмаруком й Іваном Кандибою були Сашко Білий і Лісник.

Єднаймо лави дієвих, безкорисливих й нескорених патріотів під проводом Організації Українських Націоналістів. Підтримуємо Українську Головну Визвольну Раду, яку очолює ветеран ОУН і УПА Іван Палагіцький і яка об'єднала у восьми областях України 14 проукраїнських й націоналістичних організацій. Єдність чесних з чесними.

Боротьба проти політичного болота, перешиванців всіх мастей, проти фейкових і ряжених лжепатріотів разом із боротьбою проти московітів - наше головне завдання!

Бог, Україна, Воля! Безкомпромісність, безкорисливість, безстрашність! Україна й Українська Нація - понад усе!

Слава Україні! Героям Слава! Слава Нації! Смерть ворогам!

Почесний Голова ОУН, 94 річний ветеран ОУН і УПА Ілля Сливінський

Голова Головного Проводу ОУН, Віталій Цапович

Голова УГВР, ветеран ОУН і УПА, Іван Палагіцький

Редактор Нескореної Нації, Голова Служби Безпеки ОУН, Максим Рубан

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020