Портал Українського Націоналіста

П'ятниця, 26 лютого 2021

Дорогий Український Народе! Друзі та побратими - націоналісти! Організація Українських Націоналістів, Українська Головна Визвольна Рада та Нескорена Нація сердечно вітають Вас з Новим 2021 роком та 112 річницею від Дня народження Героя України та Провідника ОУН Степана Бандери!

Хай Новий 2021 рік принесе нам перемогу над всіма зайдами, окупантами й зрадниками! Ознаменує єдність всіх справжніх патріотів (чесних з чесними, без фейкових патріотів, псевдонаціоналістів, тайняків агентури ФСБ в націоналістичну середовищі) на платформі Української Головної Визвольної Ради під проводом Організації Українських Націоналістів навколо Української Національної Ідеї, а не лукавих вождів та квазіпатріотів!

1 січня 2021 року виповнюється 112 років Герою України та Провіднику ОУН Степану Бандері - беззаперечному Символу Української Нескореної Нації! Бандера - це той Прапор під яким ми воюємо за нашу Українську Перемогу! Бандера - це Україна, а Україна - це Бандера! Дух Бандери нині посерад нас, з Воїнами на Східному Фронті, з усією Україною!

Продовжуймо Чин і Самопожертву Степана Бандери. Хай в кожному з нас живе Степан Бандера! З нами нині Сашко Білий та Лісник. Помолімося за них в День народження Степана Бандери бо Сашко Білий та Лісник (останній може бути живий та очолювати підпільну мережу ОУН) істинні бандерівці!

Організація Українських Націоналістів - Орден Української Надії символ і дороговказ істинним бандерівцям!

Безкомпромісність, безкорисливість, безстрашність! Боротьба триває!

Слава Україні! Героям Слава! Слава Нації! Смерть ворогам!

Почесний Голова ОУН, 94 річний ветеран ОУН і УПА Ілля Сливінський

Голова ОУН, Віталій Цапович

Голова УГВР, ветеран ОУН і УПА, Іван Палагіцький

Редактор Нескореної Нації, Максим Рубан

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020