Портал Українського Націоналіста

П'ятниця, 26 лютого 2021

1 січня 2021 року виповнюється 112 років Герою України та Провіднику ОУН Степану Бандері. Протягом останніх кількох місяців Організація Українських Націоналістів, її Голова Віталій Цапович та Почесний Голова, 94 річний ветеран ОУН і УПА Ілля Сливінський придбали ряд раритетних видань про Степана Бандеру та Організацію Українських Націоналістів.

Деякі з них видані в діаспорі у середині ХХ століття. Загалом на цю важливу справу ОУН витратила більше семи тисяч гривень. Кошти ОУНівцям виділив один з Прикарпатських депутатів діючої Верховної Ради, який попросив не називати його прізвище.

Цей чоловік Благодійник та щедра людина, яка багато допомагає нужденним, жертвує на українську справу не піарячись на тому. Він також на прохання ОУН придбав вартісний ноутбук Бібліотеці в ІФ на вулиці Короля Данила, та ряд історичної й релігійної літератури для Бібліотеки.

Під час карантину через пандемію Ковіду 2020 року організував доставку благодійних харчів нужденним серед яких й ветерани національно - визвольного руху ОУН і УПА, ветерани УГС, Руху, УХДФ, ДСУ й інших патріотичних формацій 1988-1991 років. Хоча Благодійник просив не називати його прізвище ми з часом напишемо про нього та його добрі справи. Бо Добро й Благодійність мають бути відомі людям та віддячені.

Отож любімо Україну безкорисно, без гучних фраз, фейкового патріотизму, надмірного піару. Так реалізуємо гасло - Україна понад усе!

Прес-служба Івано-Франківської обласної ОУН

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020