Портал Українського Націоналіста

Субота, 10 квітня 2021

Попереднього президента вже немає на посаді, а його ганебна справа живе ...

Сьогодні ми знову проголосували проти закону про особливий статус Донбасу. Так само, як і в усі попередні роки. Наша фракція «Батьківщина» принципово жодного разу не підтримувала цей закон, дію якого продовжують з року в рік – уже вчетверте. Ми ніколи не голосували, бо цей закон є створенням держави у державі. Це навіть не федералізація. Це гірше. Це слабодуха згода віддати нашу територію назавжди під прикриттям так званого «мирного процесу».

У цьому законі є все: і проведення місцевих виборів на окупованих територіях під дулами важкої зброї, і дозвіл для терористичних угрупувань створити на нашій землі власні збройні сили, і формування на Донбасі тотально непідконтрольних Україні органів влади. Цей закон перетворює Донбас на плацдарм для захоплення України політичним шляхом.Я не вірю, що попередній Президент України не розумів, що робить, коли продавлював цей закон в українському парламенті. Це була принизлива вистава в сесійній залі з виключеним табло для голосування, щоб приховати імена «героїв», які натиснули кнопку «за». Ще тоді, у 2014 році, цим законом Донбас здали без бою. І не тільки Донбас.

Попереднього Президента вже немає на посаді, а його ганебна справа живе – закон пролонговують, і він знову буде діяти разом із провальними Мінськими домовленостями.

Це – не те, чого чекають люди по обидві сторони від лінії фронту. І цей закон точно не про мир!Раджу уважно вивчити поіменне голосування за закон про особливий статус Донбасу і зрозуміти, хто є хто в українському парламенті: https://cutt.ly/5hFlh3R

Юлія Тимошенко

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020