Портал Українського Націоналіста

Субота, 24 жовтня 2020

Щиро вітаємо усіх вірних та весь український народ з одним із найшанованіших свят – Покровою Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії.

Вшанування цього свята глибоко переплетене з історією нашого народу і невід’ємно пов’язане із захистом рідного краю та православної віри.

Покров Божої Матері по-особливому шанували козаки, будуючи на Її честь храми, зображуючи Її на хоругвах, молитовно звертаючись до Неї за захистом. Пізніше українські повстанці, які ставили собі за приклад козаків і дотримання ними християнських традицій, так само особливо шанували цей день. Не випадково саме на Покрову у 1942 році була заснована Українська Повстанська Армія.

Сучасні військовослужбовці святкують День захисника України саме 14 жовтня, таким чином продовжуючи славну традицію і справу своїх попередників в обороні Вітчизни. І ми маємо дякувати Богородиці за те, що Вона оберігає наших захисників і дає їм сили боротися проти ворога.

У цей день не лінуйтеся прийти до храму, щоби у спільній молитві попросити Пресвяту Діву Марію про спасіння та заступництво. Нехай Божа Матір і надалі покриває нас Своїм чесним Омофором та визволяє від усякого зла.

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020