Портал Українського Націоналіста

П'ятниця, 18 червня 2021

Дорогий Український Народе! Друзі та побратими - націоналісти! Організація Українських Націоналістів та Нескорена Нація, а також Українська Головна Визвольна Рада вітають Вас із 29 річницею відновлення Незалежності України!

Борімося всіма нашими силами, аби Незалежність була не формальною, а реальною, щоб Україна була справді українською, чесною, справедливою, незлодійською, немафіозною, а істинно Національною Державою! Наш Найвищий Провідник - це не особа, а Ідея. Українська Національна Ідея! Бо особа може зрадити, а Ідея ніколи не зрадить!

Нам потрібна така Держава, якої ми хотіли на початку 90 років ХХ століття! Така Україна, якої хотіли Коновалець, Бандера, Шухевич, Стецько, Ленкавський, Красівський, Кандиба, Лупиніс та інші Борці й Герої!

Пам'ятаймо наших Воїнів на Східному Фронті! Згадаймо Сашка Білого та Лісника! Помолімося за всіх хто склав своє життя на Вівтар України! І словом, і ділом, і зброєю відстоюймо та утверджуймо Незажність України!

Єднаймося навколо ОУН на платформі консолідації всіх національно - державницьких сил. А понадпартійна консолідуюча структура Українська Головна Визвольна Рада очолювана ветераном ОУН і УПА Іваном Палагіцьким стане інструментом консолідації справжніх патріотів України!

3 Днем Незалежності Вас! Слава Україні! Героям Слава!

Почесний Голова ОУН, 94 річний ветеран ОУН і УПА Ілля Сливінський

Голова ОУН Віталій Цапович

Голова УГВР, ветеран ОУН і УПА Іван Палагіцький

Редактор Нескореної Нації Максим Рубан

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020