Портал Українського Націоналіста

П'ятниця, 19 липня 2019

Якби воєнний стан на Донбасі ввели одразу з початком там перших заворушень та захоплень держустанов то такого кровопролиття і фактичної втрати частини Донецької і Луганської областей вдалося би уникнути.

Сьогодні, без перебільшення,можна сказати,що сьогоднішня Українська Держава існує завдяки тим нашим воякам, армійцям, добровольцям, які обороняють її східні кордони. Якби не збройна протидія терористам і російським найманцям ДНР і ЛНР то терористи вже давно зайняли би Харків, Одесу, Запоріжжя...

Поки в Києві ділять посади і портфелі, створюють коаліцію і парламентську більшість, а на Західній Україні панове тягнибоківці в місцевих радах деребанять землю і муніципальну власність змагаючись в словесному двобої з місцевими ляшківцями і яценюківцями хто більший патріот, справжні патріоти зі зброєю в руках відстоюють нашу землю і в Донецькому аеропорту і на кордонах з окупованими кацапстаном територіями Донбасу.

Тим часом Путін активізовує свою військову присутність в Україні. Військові вантажі та так звані гуманітарні конвої вільно перетинають україно-російський кордон зданий ще генералом Литвином, брат якого екс-керівник АП Кучми та екс-спікер ВР знову пройшов завдяки виборцям-лохам до парламенту, Путін активізував російську армію в Придністров'ї. Загроза вторгнення в Молдову реальна.

Тим часом п'ята колона Москви у ВР України «Опозиційний блок» вже зібрав під свої знамена 40 депутатів. Справжня кількість російської агентури в українській владі значно більша.

Чомусь приходять на думку наші Герої Крут. 300 студентів, які загинули захищаючи Українську Народну Республіку через недолугість її Центральної Ради. Сьогодні найкращі сини України кладуть голови за нашу Державу, не всі ми усвідомлюємо трагізм цього становища. Коли одні гинуть, а інші купаються в добрі. Немає сумніву, що так тривати безконечно не може. Або ближчі місяці влада вирішить питання на Сході, або народ змете недолугу владу, перестріляє депутатів брехунів та покличе до влади національних лідерів, котрі зможуть перемогти сепаратистів та російських агресорів та припинити кровопролитну війну.

А сьогодні пам'ятаймо про Ангелів Охоронців України, що в лютий мороз і вітер,в холод і голод,без належного озброєння і амуніції, лише завдяки безмежному патріотизму боронять всіх нас від московської навали. Ми живемо завдяки їм!

На них тримається Українська Держава

Авторські публікації

Газета «Нескорена Нація»

№1 (290)

Січень 2019