Портал Українського Націоналіста

Понеділок, 15 липня 2019

І не тільки на україно-кацапському фронті.А й у Верховній Раді.Бо затесалося туди чимало януковської погані, злодіїв і корупціонерів. Передусім «Опіздіціонний блок», тобто такий блок, який кажучи по-народному треба добряче «відпіздити», відлупити Шуфрича, Вілкула, Бойка та сірого кардинала Льовочкіна.

Хай сволочі недобиті падають від згадки про «Візитку Яроша», як буде замало то підоспіє на підмогу «Кулак Шевченка». А оце падло Вілкул навіть не хотіло вилазити з тимчасової президії ВР. Цей «Опіздіціонний блок» треба гнати з ВР. І ніяких квот в комітетах парламенту не давати. Зловити за задницю Льовочкіна і товкти пикою об бруківку на вулиці Інституцькій де януковсько-путінські мєнти і фсбешники стріляли наших Героїв Майдану. Так, щоб пика того Льовочкіна в пиріг розтовклася. Щоб шмарклями кривавими шмаркав за наших полеглих побратимів. І то йому замало буде.

А таких Льовочкіних на місцях, у місцевій владі чимало. І не лише в Центрі чи на Сході та Півдні України. А й у Галичині. Сидять тайняки при кориті та прагнуть реваншу. Але ми пам'ятаємо, що той хто не доводить революцію до кінця копає собі могилу. Тому люструвати, очистити владу від ВР до сільради головне завдання сьогодення.

І добре, що оці наші бойові хлопці Ярош і Береза є у парламенті. Це своєрідний символ вартових революції, символ того, що Майдан має перемогти остаточно. А Україна має рочавити всіх ворогів. Колись комуністи перекручували слова Провідника ОУН Степана Бандери, вірніше не казали їх до кінця. «Наша влада буде страшною». А далі Бандера казав для кого влада патріотів буде страшною: «Для ворогів, колаборантів і зрадників».

І хай тремтять вороги. Український народ — нескорений і нездоланний розчавить кожну погань, яка зазіхне на його волю та державну самостійність. Так було, є і буде!

Час воювати

Авторські публікації

Газета «Нескорена Нація»

№1 (290)

Січень 2019