Портал Українського Націоналіста

П'ятниця, 18 червня 2021

Українська Головна Визвольна Рада (УГВР) створена 14 липня 1944 року відновлює свою діяльність. Із залученням представників різних політичних партій, громадських діячів, політиків, підприємців, журналістів й силовиків за ініціативи 94 річного ветерана ОУН і УПА, Почесного Голови ОУН Іллі Сливінського, УГВР відновлює свою діяльність та подає до органів юстиції документи на реєстрацію, як громадська організація.

За дорученням Почесного Голови ОУН Іллі Сливінського тимчасово виконуючим головою комітету з відновлення діяльності УГВР обрано ветерана ОУН і УПА Івана Палагіцького його заступником ветерана Народного Руху України міста Івано-Франківська, Першого голову ІФ міської організації Всеукраїнського політичного об'єднання "Державна Самостійність України" (ДСУ) часів Зіновія Красівського та Івана Кандиби Івана Петришина.

Українська Головна Визвольна Рада (УГВР) звернулася до низки діючих депутатів ВР про їх офіційну чи неофіційну участь в роботі УГВР. Зїзд (Великий Збір) УГВР відбудеться 24 серпня 2020 року в Івано-Франківській області. Другий етап Зїзду УГВР відбудеться 14 жовтня 2020 року в місті Києві.

Єднаймося за Україну, а не за фальшивих вождів, псевдомесій і лжепатріотів! Наша політика - це наша боротьба! Ставка на достойних людей, а не партійно-мафіозні клани! Гуртуються вже силові загони вишколені соратниками Лісника, бій буде на території ОРДЛО на знищення верхівки ДНР і ЛНР, ФСБшних кураторів. Частина загонів Лісника готові вдарити по внутрішньому окупанту незалежно від його політичного забарвлення!

Слава Нації! Смерть ворогам!

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020