Портал Українського Націоналіста

П'ятниця, 19 липня 2019

Якщо ми сміємося над ворогом то перемога буде за нами. Самозакоханий і впевнений у своїй вічній владі фюрер всія кацапстану дійсно нагадує півника. Фнал якого: відкручена голова і тушка на холодець. 

З кацапстану повідомляють, що в найвищій москальській політичній еліті (якщо таке слово в даному випадку доречне) визріло невдоволення Путіним та створюються різні групи впливу. Чи є це позитивом для нас? Поживемо — побачимо. Але відомо одне: добрий кацап — мертвий кацап!

Москалі вкрали нашу історію, наші історичні землі, зокрема Кубань і Вороніж. Тепер відтяпали Крим та воюють проти України на Донбасі. Ця падлюча, кровожерлива кацапня на цьому не зупиниться. Тому, якщо будемо постійно йти їм на поступки — втратимо Державу. Це повинні усвідомити українські владні мужі.

І тут прикладом є держава Ізраіль та євреї, які свою державу боронять всіма доступними засобами. І коли йдеться про Ізраіль та його державність і безпеку єврейства не цураються лупити немилосердно арабів. В цій боротьбі за власну державу євреї створили одну з найбоєздатніших армій світу. Подібно і Україна в боротьбі з агресорами-кацапами відновила свою армію розвалену попередніми недолугими президентами і московськими агентами.

Русскій пєтух Путін засліплений манією світового панування, ненависттю до незалежної України та власною безкарністтю завершить свій шлях, образно кажучи в українському борщі чи холодці, як трофей українського війська. До цього борщу в якості приправи лише потрібна наша рішучість та єдність народу в бажанні відкрутити голову русскому пєтуху. Навіть коли цей пєтух двоглавий!

Московський півень (Русскій пєтух)

Авторські публікації

Газета «Нескорена Нація»

№1 (290)

Січень 2019