Портал Українського Націоналіста

Середа, 02 грудня 2020

Дорогі друзі та побратими - націоналісти! Дорога українська громадо! Дата 30 червня ознаменовує кілька визначних та історично визначальних подій.

30 червня 1907 року народився Роман Шухевич. Великий Воїн Нескореної Української Нації, Головнокомандувач УПА, Голова ОУН на Рідних Землях, беззаперечний Герой України. 

Роман Шухевич символізує безкорисливу й безкомпромісну боротьбу за Волю України. Національно-визвольну війну уособлювану Організацією Українських Націоналістів та Українською Повстанською Армією - Великий Чин Великих Воїнів на крові й звитязі, яких відродилася Україна. Чин яких нині продовжують Воїни України на Східному Фронті. 

Шухевич прийняв останній бій під Білогорщею та відійшов у Безсмерття. 

Дух його й нині з нами! 

30 червня 1941 року у Львові за ініціативи ОУН було проголошено Акт Відновлення Української Держави. Створено Українське Державне Правління на чолі з Ярославом Стецьком. 

Згодом німці арештували Бандеру і Стецька, членів Українського Державного Правління, ОУНівців. Багатьох кинули в концтабори, або розстріляли. 

Проте ОУН не відкликала Акту Відновлення Української Держави! 

Ця історична дата ознаменовує жертовність й безкорисливість та безкомпромісність у відстоюванні Державної Самостійності України! 

30 червня 1991 року в селі Старий Угринів Калуського району де народився Степан Бандера було відкрито відновлений Другий пам'ятник Герою України. Як і при відкритті Першого пам'ятника Бандері на Покрову 1990 року царемонією відкриття керував нині діючий Голова Головного Проводу ОУН Віталій Цапович (на той час голова ІФ СНУМ). 24 липня Другий пам'ятник Бандері теж було підірвано.

 

Цей Чин новітніх Борців і Героїв засвідчує безсмерття Степана Бандери та правильність його боротьби, боязнь навіть пам'ятників Бандері, які большевицькі спецслужби двічі підривали. А також той факт, що люди, які ризикували власним життям відкриваючи перші два пам'ятники Бандері в Старому Угринові мають повне морально-політичне право очолювати Організацію Українських Націоналістів та сучасний національно-визвольний рух. А українська громада має їм вірити й орієнтуватися на їх заклики! 

Шануймо визначні Історичні Дати та всіх Українських Героїв! 

Коли згадуємо за Романа Шухевича то в контексті сучасності згадаймо Сашка Білого та Лісника! 

Бережімо Україну! 

Буде ОУН - буде й Україна! 

Слава Україні! 

Героям Слава! 

Слава Нації! 

Смерть ворогам! 

 

Почесний Голова ОУН, 94 річний ветеран ОУН і УПА Ілля Сливінський 

Голова ОУН Віталій Цапович 

Редактор Нескореної Нації Максим Рубан

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020