Портал Українського Націоналіста

П'ятниця, 19 липня 2019

Цими днями поминаємо жертв Голодомору, що став геноцидом та масовим винищенням нашого народу окупаційним московсько-большевицьким режимом уособлюваним Сталіним і його бандою. Комуністична влада люто ненавиділа українців за їх опір сталінському режиму. Волелюбний і нескорений дух українського села бісив Сталіна та його опричників в Україні.

Тому комуністи і кацапи мали на меті винищити українців на Сході і в Центрі та Півдні України і заселити нашу землю кацапами.Що частково і було зроблено. Про Голодомор написано чимало. Не будемо повторюватися. Лише хочемо привернути увагу громади до висновків і уроків, які українці повинні винести з тих подій. Передусім, не допускати окупанта на нашу землю.

Ми бачимо, що на окупованій частині Донбасу починаються голодні бунти. Навіть ті хто підтримував ДНР і ЛНР прозрівають та починають розуміти, що їх чекає під владою московських маріонеток. Не краща ситуація і в Криму. Ріст цін на продукти, репресії проти кримських татар,дислокація військ кацапстану в Криму та направлення туди кадировських головорізів для проходження військової служби в армії РФ. Ставлення Москви до українців не змінилося з часів Голодомору. Окупант хоче не лише шматок нашої землі, а бажає винищити нас, захопити всю Україну.

Тому війна проти кацапів на Сході України — це війна за Українську Самостійну Собону Державу, національно-захисна та визвольна війна. Голодомор також вселив страх в багато поколіннь нашого народу. Мусимо цей страх подолати. Культивувати в нашому народі незламність духу, ненависть до кацапів,безстрашність в захисті своєї землі. Хай вороги бояться нас, а не ми їх.

Щоб жертви геноциду не були марними, не були не відімщеними, а кати непокараними мусимо розсекретити всі архіви про злочини проти України. І полеглі вояки УПА, і Небесна Сотня, і загиблі в ці дні вояки на Сході України, всі вони змагали проти зовнішнього і внутрішнього окупанта. Путін, як Сталін нас ненавидить. Ненавидить і його сатрап Янукович проти якого ми повстали рік тому і прихвостнів та служак котрого ще дуже багато в Україні.

Тому лише боротьба зі зброєю в руках проти нових поневолювачів, нещадна чистка влади на всіх рівнях може убезбечити нас від нового геноциду. Наша ненависть до ворогів та безкорислива любов до рідної землі мають вилитися в конкретний чин до віковічного утвердження України та знищення кацапстану. І в цій боротьбі з нами Бог та душі мільйонів полеглих українців!

Творцям геноциду українського народу немає прощення

Авторські публікації

Газета «Нескорена Нація»

№1 (290)

Січень 2019