Портал Українського Націоналіста

Понеділок, 15 липня 2019

Минає рік, як українці вийшли на Майдан відстоюючи європейський вибір та протестуючи проти свавілля режиму Януковича. Згодом Майдан переріс в національну революцію в наслідок якої промосковську банду донецького хама було усунуто від влади. Однак було би не правильним думати, що на цьому революція завершилася.

Беззаперечним є факт, що після Революції Гідності негідників у владі та суспільстві не поменшало. Чимало діячів доби Януковича перефарбувалося та залишилося при владі, передусім на місцях.
В новій Верховній Раді знову засідатимуть регіонали перелицьовані в Опозиційний блок. Серед цих негідників Льовочкін, Шуфрич, Новінський, Мірошніченко, Королєвська та інші. Вони відверто сміються з жертв Небесної Сотні, служать Путіну та прагнуть реваншу. Опозиційний блок вимагає в парламенті контрольних функцій. Тобто вороги хочуть контролювати патріотів, депутатів-комбатів і очевидно всіх нас.

Питання наявності в Україні п'ятої колони Росії та її впливу на владу і державу завжди гостро стояло в Україні. Не менш гостро стоїть воно і в післямайданну добу. Наскільки ми зможемо тиснути на владу, щоб вона була дійсно українською та захищала інтереси народу, а не власне збагачення залежить від нашої згуртованості та безкомпромісності стосовно властьімущих, незалежно від забарвлення останніх.

Заставити владу максимально підтримати наших вояків на Сході, забезпечити захисників України теплим одягом та необхідним озброєнням,почистити  генералітет від ФСБшної агентури — одне з засадничих питань та завдань суспільства. 

Якщо перший етап революції завершено то наступний її етап має продовжитися тотальною люстрацією, антикорупційним спротивом та творенням нової чесної і справедливої України. Де всі ми, а не лише влада, будуть господарями на своїй землі. І це буде найкращим пошануванням пам'яті Небесної Сотні!

Авторські публікації

Газета «Нескорена Нація»

№1 (290)

Січень 2019