Портал Українського Націоналіста

Вівторок, 21 вересня 2021

Дорогий Український Народе! Дорогі друзі та побратими-націоналісти! Організація Українських Націоналістів та Нескорена Нація сердечно вітають Вас із одним з найбільших християнських свят Великоднем Господнім!

Нині надскладний і лютий час. Війна, криза, коронавірус випробовування нам всім. Але непохитна віра в Бога. Віра у Воскресіння Христа. Віра в Україну та її історичну місію знищити московську імперію зла. Єдність та згуртованість ідейних націоналістів, боротьба за Правду і Добро ознаменують нашу перемогу над силами зла.

Воскресіння Христа ознаменує Воскресіння справді української України! Помолімося цього Великоднього дня в наших оселях за Воїнів на Східному Фронті. За живих і полеглих. За лікарів, що рятують нас від епідемії вірусу створеного зумисно темними силами для засилля так званого «нового світового порядку». (Це тема окремої розмови.)

Згадаймо борців за Волю України всіх попередніх поколінь. Воїнів УПА, підпільників ОУН. Згадаймо Сашка Білого та Лісника! Хай віра та щира молитва кріплять нашу міць!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Христос Воскрес! Воскресне й Україна!

Почесний Голова ОУН, 94-річний ветеран ОУН і УПА Ілля Сливінський

Голова ОУН Віталій Цапович

Редактор Нескореної Нації Максим Рубан

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020