Портал Українського Націоналіста

П'ятниця, 19 липня 2019

Скоро будемо відзначати річницю подій котрі називають Євромайданом та Революцією Гідності. Скажемо відверто, ми проти таких термінів.

Адже Майдан був насправді національно-визвольний та революційний, звичайно все почалося з теми Євросоюзу (який нині, по великому рахунку, плював на нас) проте ненависть до Януковича і його банди накоплювалася в Українців, ще з 2004 року. Коли Хам разом з Ківаловим (знову при кориті) фальсифікували вибори та спричинили Помаранчеву Революцію (результати якої дескридитовані Ющем Рапатим та Юльцискою) і відтоді донецька банда не полишала спроб захопити владу в Україні,що і здійснила в 2010 році.

Щодо терміну Революція Гідності — то яка ж тут гідність коли при владі знову в більшості одні негідники, а Олександр Музичко (Сашко Білий) вбитий вже при цій владі. Ні Янукович, ні його найблищі соратники не покарані. Як і не покарані окупаційні намісники на місцях — Сало, Чуднов та інші.

Як відомо непокаране зло породжує нове зло, ще більше. Якби були затримали Януковича і пристраснтно його допитали то знали би, що планується в Криму і на Сході України. Якби арештували братів Литвиних то кордон не був би зданий кацапам. Тому про Гідність говорити не доводиться.

Дуже шкода Героїв Небесної Сотні полеглих від рук путінсько-януковської банди. Маємо зробити все, аби їх смерть не була даремною, а справа — змарнованою. Де люстрація про яку так багато говорили? Очевидним є те, що треба люструвати деяких люстраторів. 

А тим часом мусимо об'єднати сили для допомоги нашим воякам на Сході. Мусимо врешті-решт витворити ту всеукраїнську дієву патріотичну силу котра матиме беззастережну підтримку в народу та зможе контролювати і при потребі змінювати владу. Найважливіше не впадати у зневіру чи розпач. Вояки УПА та підпільники ОУН діяли у значно важчих обставинах і не здавалися. Тому раз і назавжди маємо видавити покірність і мякотілість із себе. Творити нову українську добу з новою психологією українців бо лише так можемо покарати зло та відстояти нашу рідну землю.

Непокаране зло

Авторські публікації

Газета «Нескорена Нація»

№1 (290)

Січень 2019