Портал Українського Націоналіста

П'ятниця, 19 липня 2019

Отож трохи «нарубавши капусти» в уряді «камікадзе», яко гуманітарний віце-прем'єр (новий Табачнік) залишивши в етері мас-медія всю російську попсу разом з москальськими телесеріалами, Сич повертається на рідне «поцовате» Прикрпаття.

Наводити шухєр різним там керівним «Анчоусам» і «Круасанам» спершись на міцне плече «Міська з Іванівців»  Сич вестиме до влади нових нуваришів і злодіїв професійно спекулюючи патріотизмом та національними святощами українського народу, баламутитиме місцеве село — альбо Сич, альбо олігархи, казатиме він доячи «Гуску з агрогазу».

Але «поцовате» Прикарпаття і стольний «Анчоус-град» Франєк вже не такі «поцоваті» і «лоховаті», як на виборах 2010 і 2012 року. Тай «папи Клюєва» вже немає. Немає і «Донєцкого Хама» проти, якого (за його ж, тобто Клюєва баблішко)  вправлялися в радикально-опозиційній риториці пулькаті Сичі. Тим часом Сич і його репрезентанти на місцях гучно гримнули дверима. І починають обпльовувати те, що донедавна облизували «Шоколадного Пороха» і «Кроля Камікадзе» в Уряді котрих їм приділили і мерси, і джипи. А аграрна майка-Швайка купила джипа за 700 тис. грн.

І знову стоятимуть на Майдані Франєка та дрібніших міст трипальцеві синюшні палатки, і знову Марцин і Онуфрій пашталякатимуть про патріотизм. Але вибори депутата ВР від Франєка показали, що «малі українці» (вислів Юща Рапатого) потрохи прозрівають.

І скільки б не пугукали пулькаті Сичі народ на них вже не дивиться,як на птицю щастя завтрашнього дня (на «Лейбовій Горі» з путанами шурша), а швидше,як на живий непотріб клюєвської доби. І, якщо хтось скаже, що цією публікацією образили патріотів,то хай ті патрійоти себе в ній не впізнають. А політичне Прикарпаття,читаючи між рядками,зрозуміло та оцінило що до чого! І трохи усміхнуло...

Сич повертається. Але на місцевих виборах «обгєгається»...

Авторські публікації

Газета «Нескорена Нація»

№1 (290)

Січень 2019