Портал Українського Націоналіста

П'ятниця, 19 липня 2019

Через різке загострення ситуації на Сході України виникає нагальне питання роздачі зброї всім українським патріотам та створення нових добровольчих батальйонів, їх повноцінного озброєння в тому числі танками та іншою важкою зброєю.

Стає очевидним, що треба забути абривіатуру АТО і ввести термін україно-російська війна. А на війні, як на війні. Або ми їх, або вони нас. Генералів, які саботують забезпечення армії, не хочуть прямої війни з кацапами відсторонити і арештувати. Верховній Раді нового скликання разом з Президентом ввести військовий стан, повну мобілізацію, звернутися за збройною допомогою до США і НАТО, розконсервувати всі склади зі зброєю, при наступі Росії перекрити постачання газу в Європу, хай пузаті німці чи французи мерзнуть поки не відкриють другий фронт проти Росії.

Розібратися з внутрішнім ворогом. Оголосити поза законом комуністів і опозиційний блок, останніх позбавити депутатства, а всіх разом арештувати. Створити ставку Верховного Головнокомандувача, командування фронтів. Спільно з представниками Республіки Ічкерія організувати збройний спротив на території РФ. 

Війна об'єднує український народ. Відсіч кацапам і ненависть до Путіна кличе нас у бій. Свята українська земля,полита кров'ю Героїв передає нам Дух помсти і лютої ненависті та нещадної боротьби проти кацапстану. «Вбий кацапа» — повинно звучати на всіх вулицях та в помешканнях українців. «Брат за брата — спільно до перемоги» засадниче гасло національно-визвольної війни. Наша справа справедлива — перемога буде за нами!

Об'єднатися і бити кацапів!

Авторські публікації

Газета «Нескорена Нація»

№1 (290)

Січень 2019