Портал Українського Націоналіста

Неділя, 24 січня 2021

Дорогий Український Народе! Дорогі друзі та побратими - націоналісти!

В днях 28 січня - 3 лютого 1929 року у Відні українські націоналісти об'єдналися в єдину Організацію Українських Націоналістів, яку очолив полковник Євген Коноввалець.

Перший Конгрес українських націоналістів у висліді своєї роботи 91 рік тому покликав до життя легендарну й нескорену ОУН, яка золотими літерами вписала свій Героїчний Чин в українську історію.

І нині Організація Українських Націоналістів, передусім завдяки її Почесному Голові, 93 річному ветерану ОУН і УПА Іллі Сливінському веде ( в багатьох аспектах законспіровану, неафішовану, передусім на території України тимчасово окупованій московітами) бойову й ідейно-політичну діяльність.

Слід зауважити, що й досі розуміння ролі ОУН в українській історії та українському сьогоденні не всіма адекватно сприймається. Є недооціненою й немає достатнього продовження бойовитості, безкомпромісності, революційності наших славних попередників.

Орден Української Надії - Організація Українських Націоналістів має стати впливовою й визначальною в українському політикумі.

Зробити це можуть не декоративні квазіпатріоти й недолугі "напівпровідники", а лише люди бойового духу, борці за ідею, а не за корито, власне ті хто ще в 1990 - 1991 роках першими піднімав червоно-чорні прапори, відкривав перші пам'ятники Герою України й Провіднику ОУН Степану Бандері біля його отчого порогу в Старому Угринові, не боявся скласти життя коли московські спецслужби підривали ці пам'ятники!

ОУН - це безсмертна Організація, що є в наших серцях, промислах і діях!

ОУН - це альтернатива псевдонаціоналістам, лібералам, космополітам, москвофілам, мафіянтам і різній подібній погані!

ОУН - це загроза всім ворогам і зрадникам. Це заповіт та символ національно - визвольної боротьби!

Нині, як ніколи потрібна постать нового Євгена Коновальця, обєднавча та консолідуюча, безкорислива, авторитетна особа. Працюймо над тим аби вилонити з нашого середовища такого Провідника!

Згадаймо також Зіновія Красівського, Петра Хмарука, Івана Кандибу, Петра Рубана новітніх провідних діячів ОУН початку 90-х років ХХ століття!

Згадаймо й схилімо голови перед пам'яттю Сашка Білого та Лісника!

Помолімося за всіх хто нині воює на Східному Фронті проти московітів!

Боротьба із зовнішнім та внутрішнім ворогом - наш дороговказ!

Буде ОУН - Буде Україна!

Слава Україні! Героям Слава!

Почесний Голова ОУН, 93 річний ветеран ОУН і УПА Ілля Сливінський

Голова ОУН Віталій Цапович

Редактор Нескореної Нації Максим Рубан

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020