Портал Українського Націоналіста

Субота, 22 лютого 2020

Дорогий Український Народе! Друзі та побратими — націоналісти! 5 березня 2019 року виповнюється 69 річниця, яу в бою з московсько-большевицькими окупантами загинув, але не здався Головнокомандувач УПА Роман Шухевич (генерал-хорунжий Тарас Чупринка).

Оточений ворогами в своїй підпільній штаб квартирі в Білогорщі на Львівщині Роман Шухевич міг здатися большевикам і піти з ними на співпрацю та отримати заможне життя. Але він прийняв останній бій, загинув, однак не здався. Він відійшов в безсмертя, як і тисячі бійців УПА та підпільників ОУН.

Роман Шухевич — беззаперечний Герой України, символ безкомромісної збройної боротьби проти всіх ворогів і загарбників. Великий Воїн Нескореної Української Нації.

Сьогодні запитують: Чи потрібна нова УПА? Ми відповідаємо: В УПА демобілізації не було! Весь український народ, який нині воює проти зовнішнього та внутрішнього окупанта є новою УПА! Нещадно поборюймо кацапів, клятих путіністів та сепаратистів! Винищуймо зрадників! Поборюймо злодійсько мафіозну владу, що наживається на крові українців, торгує з московітами та зторгована з лютим катом України Медведчуком!

Війна триває! Не відступати і не здаватися, думати і діяти по-бандерівськи — це сьогоднішній наказ Романа Шухевича! Перемога буде за Українською Нацією!

Слава Україні! Героям слава!

Голова Головного Проводу ОУН Віталій Цапович

Почесний Голова ОУН, 91 річний ветеран ОУН і УПА Іллі Ілля Сливінський

Голова УГВР Іван Палагіцький

Редактор Нескореної Нації Максим Рубан

Відозва ОУН і Нескореної Нації до Дня пам'яті Головнокомандувача УПА Романа Шухевича

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020