Портал Українського Націоналіста

Понеділок, 15 липня 2019

Дорогий Український Народе! Друзі та побратими націоналісти! 1 січня 2019 року символу Української Нації, беззаперечному Герою України та незмінному Провіднику ОУН Степану Бандері виповниться 110 років!

Він безсмертний і нескорений у Вічності й нині наводить жах на ворогів України, веде до бою патріотів - націоналістів, кличе нас до вірних і чесних промислів : чистоти національної ідеї та націоналістичного руху, справжнього єднання чесних з чесними за ради Вітчизни, а не особистих амбіцій і корита!

Відозва ОУН і Нескореної Нації з нагоди 110 річниці від Дня народження Героя України Степана Бандери

Саме наше середовище ОУН і Нескореної Нації, а в 1990 році це СНУМ (Спілка націоналістичної української молоді) та політичне об'єднання "Державна Самостійність України" (ДСУ) очолювана Іваном Кандибою, Зіновієм Красівським та Петром Дужим повернули в Україну чесне і ненависне комуністам, кацапам й демоліберелам ім' я Бандери, його символічну постать відкривши на Покрову біля отчого порогу Героя України Степана Бандери в Старому Угринові перший пам'ятник Герою, який був підірваний ворогами, відновлений і вдруге підірваний.

Де тоді були всі ті хто нині пнеться в націоналістичні вожді, єдині кандидати від націоналістів, монополісти на любов до України?!

Хоча День народження Бандери нині в Україні святкується на офіційному рівні це почасти нагадує фарисейство: влада і СБУ досі не знайшли тих хто підривав пам'ятники Бандері в Старому Угринові в 1990 - 1991 роках, навіть тих хто 15 лютого 2018 року підпалив Музей Бандери в Старому Угринові, влада заважає підрядникам зробити гідну дорогу в Старому Угринові, могилу Бандери в Мюнхені періодично паплюжать, а влада і "пупсоваті долярові псевдопатріоти" не спромоглися оплатити охорону могили, питання перезахоронення Степана Бандери в Україні зависло...

Відозва ОУН і Нескореної Нації з нагоди 110 річниці від Дня народження Героя України Степана Бандери

Але Бандера це той прапор і дороговказ, що кличе і веде нас до боротьби проти внутрішнього окупанта не знищивши якого ми ніколи не знищимо зовнішнього окупанта. Бо як ми йтимемо в бій на Путіна і кацапів то внутрішній окупант битиме нас в спину. Бандера власноручно би перестріляв нинішню злодійську та корумповану владу й поикормлегих нею псевдонаціоналістів!

Шануймо Бандеру та продовжуймо його святу справу! Як будемо такими, як Бандера то й Україна буде справді українською!

Слава Степану Бандері! Слава Нації! Смерть ворогам!

Голова ОУН Віталій Цапович

Почесний Голова ОУН Ілля Сливінський

Редактор Нескореної Нації Максим Рубан

Відозва ОУН і Нескореної Нації з нагоди 110 річниці від Дня народження Героя України Степана Бандери

Відозва ОУН і Нескореної Нації з нагоди 110 річниці від Дня народження Героя України Степана Бандери

Ініціатори відкриття першого пам'ятника Бандері реально ризикували життям - Цапович (унікальні фото)

Перепоховати Героя України Степана Бандеру в Старому Угринові

Авторські публікації

Газета «Нескорена Нація»

№1 (290)

Січень 2019