Портал Українського Націоналіста

Четвер, 22 серпня 2019

До захоплення українських моряків в Азовському морі причетні колишні співробітники Служби безпеки України, які зрадили присязі, перейшли на бік ворога й зараз працюють на ФСБ Росії. Зокрема, встановлено, що безпосередню участь у затриманні українських моряків брали Назарець Володимир Анатолійович (позивний «Назар») та Білера Олександр Петрович (позивний «Петрович») – колишні співробітники «Альфи» СБУ (з дислокацією в м. Сімферополь АР Крим).

Про це IA ZIK повідомили джерела в СБУ.

Старший лейтенант Назарець Володимир Анатолійович та підполковник Білера Олександр Петрович є у списку колишніх співробітників СБ України, які зрадили присязі і перейшли на бік Росії.

Зараз вони працюють у ФСБ.

Водночас батьки Володимира Назарця проживають у Жовтих Водах Днівпропетровської області, отримують субсидію, пенсію та пільги від України. А батько кримського перебіжчика СБУ нещодавно придбав елітне житло бізнес-класу у новобудові у передмісті Києва. Вартість квадратного метра у ЖК бізнес-класу «Атмосфера» становить від 12 тис. грн за кв м.

Про перебіжчика Білеру Олександра Петровича відомо, що він мешканець Сум.

Читайте також: В мережі з’явились фото російських військових, які напали на українські судна

Як повідомлялося, вранці 25 листопада Росія заблокувала прохід у Керченську протоку українському буксиру «Яни Капу» і двом катерам «Бердянськ» і «Нікополь», які здійснювали плановий перехід з порту Одеси в порт Маріуполя. У командуванні ВМС підкреслили, що про намір здійснити перехід заздалегідь була проінформована російська сторона, відповідно до міжнародних норм з метою забезпечення безпеки судноплавства.

Російський прикордонний корабель «Дон» протаранив український рейдовий буксир, внаслідок чого він був пошкоджений. Крім того, при виході з Керченської протоки російські кораблі відкрили вогонь на ураження по українських кораблях, які вже поверталися в Одесу, так і не отримавши інформації про можливості проходження через протоку.

Шестеро українських військовослужбовців були поранені, загалом 24 члена екіпажу потрапили в полон. Усі вони заарештовані у анексованому Росією Криму. Їх звинувачують в незаконному перетині кордону РФ (ч. 3 ст. 322 КК РФ, покарання у вигляді позбавлення волі на строк до шести років).

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що захоплені російськими військовими українські моряки є військовополоненими, тому на них не поширюється російське право.

Читайте більше тут: https://zik.ua/

Авторські публікації

Газета «Нескорена Нація»

№1 (290)

Січень 2019