Портал Українського Націоналіста

Вівторок, 21 травня 2019

«Росіяни прагнуть використовувати вразливість і слабкість скрізь, де вони її знаходять»

Росія представляє собою більшу загрозу для безпеки Великобританії та її союзників, ніж такі терористичні угруповання, як Аль-Каїда і Ісламська держава. Про це заявив новий глава Генерального штабу британської армії Марк Карлтон-Сміт, передає Telegraph.

Крім звичайної військової загрози, Росія постійно намагається підірвати захід у сфері кібербезпеки і в космосі, зазначив генерал.

«Росіяни прагнуть використовувати вразливість і слабкість скрізь, де вони її знаходять», — зазначив Карлтон-Сміт.
Раніше ми писали, що американські військово-морські сили приступили до розробки малопотужних ядерних боєголовок, які будуть розміщені на балістичних ракетах атомних субмарин. Про це повідомляє служба Інституту ВМС США.

Нова боєголовка отримає найменування W76-2. Її потужність складе 6 кілотонн у тротиловому еквіваленті. Це втричі менше порівняно з потужністю атомних бомб, скинутих на японські міста. Новий снаряд створюється на базі термоядерної боєголовки W76 потужністю 100 кілотонн, яка стоїть на атомних підводних човнах класу «Огайо». Як і W76, її нова версія буде встановлена на ракети Trident-2.

Як зазначають місцеві ЗМІ, мова йде про проект з рекомендаціями під редакцією «Основ політики РФ в області ядерного стримування», який включає умови застосування ядерної зброї, а також відповідні дії в разі застосування противником стратегічних видів і неядерного гіперзвукового.

Також раніше ми повідомляли, що російський МЗС повідомляє, що нові штрафи від Сполучених Штатів Америки — це незграбна заява. Підопічні Лаврова заявили, що нові санкції свідчать про підтримку сирійських терористів, а також заважають Сирії «відновлюватися».

Авторські публікації

Газета «Нескорена Нація»

№1 (290)

Січень 2019