Портал Українського Націоналіста

Понеділок, 15 липня 2019

Військовий стан мав бути введений в 2014 році коли кацапи захопили Крим, а згодом Донбас. Військовий стан мав бути введений під час Іловайського і Дебальцевського котлів, оборони Донецького та Луганського аеропортів. Військовий стан передусім вводиться проти Московії. Для зміцнення військової потуги українського війська.

Під час Військового стану мали би бути негайно арештовані ті військовопосадовці, які винуваті в організації котлів, путінська агентура в ЗСУ, ті хто наживається на війні, численні контрабандисти на лінії розмежування України та ОРДЛО, на кордоні України і РФ, на кордоні із Кримом.

Заява ОУН. Який військовий стан потрібен Україні?

Чи буде це зараз зроблено?

Військовий стан мав би забезпечити не лише оборноздатність проти зовнішнього окупанта, але й знищення внутрішнього окупанта й п'ятої колони Кремля в Україні.

Медведчук, Бойко, Вілкул, Мураєв, Рабінович і сотні інших українофобів мали би бути негайно арештовані, їхні партії ліквідовані, а бізнес конфіскований та переданий на потреби фронту!

Кордони з РФ закриті, посольство видворене, торгівля з окупантом припинена.

Ротердам+ має бути скасований, його організатори арештовані. Вілли в Конча Заспі та інших " блатних місцях" конфісковані й передані для потреб армії.

Ахметов, як головний спонсор сепаратистів - розстріляний без суду і слідства. Пінчук і Тарута за співпрацю з РФ арештовані.

Чи піде влада Порошенка на такі кроки?

Чи буде Військовий стан використаний для репресій проти українських патріотів, що є опонентами Порошенка?

Чи буде докладно всіх сил для визволення полонених Моряків та тих хто винен в ситуації у Азовському морі?

Чи після 30 днів Військового стану він не буде продовжений для узурпації влади?

Створена 90 років тому Героєм України полковником Євгеном Коновпльцем ОУН завжди ставить добро Нації та Вітчизни вище владних і шкурних інтересів власть імущих чи жаждущих. Бо Україна понад усе!

Бережімо Україну!

Слава Україні! Героям слава!

Голова ОУН Віталій Цапович

Почесний Голова ОУН, 91 річний ветеран ОУН і УПА Ілля Сливінський

Авторські публікації

Газета «Нескорена Нація»

№1 (290)

Січень 2019