Портал Українського Націоналіста

Субота, 20 квітня 2019

Дорогий Український Народе! Друзі та побратими націоналісти! ОУН і Нескорена Нація сердечно вітають Вас з 27 річницею Незалежності України!

Одночасно ми усвідомлюємо, що справжня Незалежність, Самостійність і Соборність України настануть лише тоді коли буде знищено зовнішнього та внутрішнього окупанта - московію та її прислужників в Україні, корупованих можновладців, фальшивих псевдопатріотичних політичних лідерчуків, москвофілів та космополітів, московську церкву, всяку погань, що прагне панувати на нашій землі над нашим народом!

Гуртуймо сили й потугу ОУН. Єднаймося в лавах Організації, аби втілити в життя святі заповіти Коновальця, Бандери, Шухевича та побудувати саме таку Україну, яку заповідали нам Герої! Відзначаючи День Незалежності робімо все можливе, щоб ця Незалежність не була формальною, а Україна стала справді українською!

Давіть московських вошей та українських гнид. Поборюйте все, що вороже українству! Пам'ятайте Небесну Сотню, Сашка Білого, Лісника та Героїв Східного Фронту!

Відозва ОУН і Нескореної Нації з нагоди 27 річниці Незалежності України

Слава Нації! Смерть ворогам!

Слава Україні! Героям Слава! Україна понад усе!

Голова ОУН Віталій Цапович

Почесний Голова ОУН, 91 річний ветеран ОУН і УПА Ілля Сливінський

Редактор Нескореної Нації Максим Рубан

Відозва ОУН і Нескореної Нації з нагоди 27 річниці Незалежності України

Авторські публікації

Газета «Нескорена Нація»

№1 (290)

Січень 2019