Портал Українського Націоналіста

Четвер, 22 серпня 2019

Та вся біда, яка нині є в Україні — наслідок нашої довіри до різної погані, що маскується під чесних і жертовних політиків, патріотів, борців за Україну, націоналістів, державників.

Головне для владноопозиційних злодіїв їх різноманітних прислужників із різноманітних опозицій — грабунок України, власне надмірне збагачення та перетворення на гоїв-рабів українців,придушення будь-якого бажання до опору та знеславлення, дескридитація й переслідування потенційних лідерів опору. Саме тому вбили Саша Білого та Лісника, тисячі справжніх патріотів та бійців у тюрмах і під слідством.

На Івано-Франківщині влада та правоохоронні органи, а також численна агентура ФСБУ переслідує людей, які в 1990 році будучи членами Спілки Націоналістичної Української Молоді (СНУМ ), членами, якої до речі свого часу були й Сашко Білий, Дмитро Корчинський, покійний Олег Вітович відкривали перший пам'ятник Герою України Степану Бандері біля його отчого порогу в Старому Угринові Калуського району. Передусім чиниться тиск на Голову ОУН Віталія Цаповича і його родину, соратників, однодумців.

Потреба революційних змін

Різногатункові псевдонаціоналістичні вожді з амбарної книги Партії Регіонів та записів Андрія Клюєва, що нині імітують опозицію на правому фланзі, торгують національною ідеєю, як прибутковим товаром очолюючи ІФ облраду та злодійську мерію Івано-Франківська. Найвища пора порозганяти всю цю шушеру й політичних проституток сутенер, яких младоолігарх "Пупс " приторговує ними на Банковій.

Дорогі друзі! Ні Бандера, ні Шухевич не боролися за владу над власним народом, але для власного народу. Вони зреклися всій земних благ та склали своє життя на Вівтар Нації. Чи такими є нинішні псевдонаціоналістичні лідерчуки? Тому маємо відродити міць, силу й авторитет ОУН. Об'єднати чесних із чесними, вичистивши всі патріотичні організації від потолочі. Справжнє єднання не можливе без очищення!

Організація Українських Націоналістів — Орден Української Надії гартує і гуртує ідейних та бескорисливих, безкомпромісних патріотів у боротьбі проти внутрішнього і зовнішнього окупанта.

Наша політика — це наша боротьба! Час діяти і перемагати! З нами Бог і Україна!

Провід ОУН і Нескорена Нація.

Потреба революційних змін

Авторські публікації

Газета «Нескорена Нація»

№1 (290)

Січень 2019